Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál járni "pasizni", mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál járni "pasizni", mit jelent ez?

Figyelt kérdés
egyetemistáknál volt olyan, hogy "gyere velünk buliba, menjünk pasizni". mit jelent ez pontosan, hogy pasizni? úgy hangzik, mintha shoppingolni járna. minden lány szokta csinálni?mit takar? felszedni valakit? kezdeményezni nála? szexre vagy ismerkedésre? kifejtenétek?

2021. máj. 20. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Szoktam pasizni
Nem szoktam pasizni
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit jelent amikor a pasik azt mondják menjünk csajozni?
2021. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nálatok mit jelent ez? alkalmi kaland vagy bármi ami jön?
2021. máj. 20. 12:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami alakul

Mi ha mentünk pasizni az azt jelentette, hogy nyitottak voltunk a bulikban ismerkedésre

Ha tetszett a pasi lehetett csak szex is vagy akár kapcsolat is belőle

De volt olyan barátnőm aki kifejezetten azért ismerkedett hogy abból esetleg komoly kapcsolat alakuljon. Másra nem volt nyitott.

Ez egyén függő volt ki mit értett pasizás alatt.

De ez kB 18 éves koromban volt divat....

29/N

2021. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyetemista vagyok, de sose mentünk "pasizni". Amúgy a jelentése egyénfüggő is, biztos van aki ilyenkor kalandot keres, mások meg csak ismerkedést értenek alatta.
2021. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben sima ismerkedést értenek alatta. Kis szórakozást, táncolást, beszélgetést. Aztán hogy mi mást, az nyilván függ a pasitól is, meg az egyéntől is, aki elment "pasizni".
2021. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a mai fiatalok már nem használják ezt a szót? Nem mondanak olyat, hogy gyere pasizzunk?
2021. máj. 20. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi nem használjuk..
2021. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem...
2021. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor mit mondtok helyette? menjünk ismizni?
2021. máj. 20. 13:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem járunk pasizni.

Szórakozni járunk, iszogatni, kikapcsolódni. Nem célunk a pasizás már. Legalábbis nekünk nem.

Ez nem azt jelenti, hogy nem ismerkedünk ha úgy alakul, de nem járunk el sehova csak azért, hogy felszedjünk valami pasit.

Ezt az időszakot szerintem idővel mindenki kinövi.

29/N

2021. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!