Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak hogy sikerül életre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak hogy sikerül életre szóló párt találniuk?

Figyelt kérdés
Volt osztálytársaim, még köztük olyan is aki régen modellkedett, már rég házasok. Persze ezt a modellt meg sose fogják otthagyni, mivel az ilyenekért bármit megtennének. Én nem az a nő vagyok, akiért a férfiak bármit megtennének, inkább egy olyan, akinek elég nehéz volt bárkit is találnia. Úgy igazán sose kellettem senkinek sem, hiába nem vagyok csúnya. Őszintén bevallom irigylem azokat akikkel a párjuk szeretné összekötni az életét, elveszik őket feleségül. 30 éves vagyok, van barátom, de mi van, ha vele se úgy alakul ahogy én szeretném? Azért 30 évesen már nem olyan könnyű egy gyerektelen férfit találni.
2021. máj. 21. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
mert nincs olyan, hogy életre szóljon. Majd megtanulod.
2021. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Életre szóló? Az majd akkor derül ki, ha tényleg csak a halál választ el a másiktól. Vagy mindenki özvegy akit ismersz?
2021. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Az első 5-10 év egy nagy semmi, ott alapból minden jó! 30-40 év után lehet beszélni tartós kapcsolatról.
2021. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak beletörődnek, hogy ez van.. mások kifelé azt mutatják hű, de tökéletesen élnek.. ritka a jó kapcsolat megnyugtatlak!
2021. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azért 30 évesen már nem olyan könnyű egy gyerektelen férfit találni."


35 éves voltam, amikor megismertem a páromat, egyidősek vagyunk. 5 éve élünk együtt és mindketten határozottan azt érezzük, hogy együtt szeretnénk megöregedni. Aztán ki tudja, ember tervez...

2021. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma már lassanként az az alap, hogy egy 40 éves nőnek/férfinak nincs gyereke. Bár szerintem maga a világunk morális szellemisége a legnagyobb akadálya a jó emberi kapcsolatoknak.
2021. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!