Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkhöz szóló kérdés! Köze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szóló kérdés! Köze lehet ennek a nő önbizalmához?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék általánosítani, és nyilván vannak kivételek. Az egyéni ízlés is más.

De szerintetek reális az, hogy egy magabiztos nő sokkal előbb vesz fel szűkebb kirívóbb ruhát mint egy kevésbé magabiztos lány?

És nem arra gondolok amikor valaki már "ízléstelenül" kipakolja mindenét, hanem arra, hogy meri megmutatni az alakját, a melleit, a fenekét, a lábait.. felvesz egy magasabb (mondjuk 10+ cm) sarkú cipőt.


Vagy ez mind-mind csak ízlés kérdés, és ti nők nem érzitek magatokat kicsit sem kellemetlenül vagy feszélyezve ha olyan ruha van rajtatok ami megmutat belőletek olyan részt is ami a saját véleményetek alapján nem éppen előnyős.



2018. ápr. 11. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
nincs hozzá köze.
2018. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
pasi létedre ilyen morfondírozó körmondatokat írsz? :D
2018. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Emberfüggő. Van, aki pont azért pakolja ki mindenét, hogy szexinek érezhesse végre magát.
2018. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Logikus, amit írsz, de azért nem helytálló általánosan. Nekem így elsőre három gondolat jutott eszembe, ami cáfolja:

- Vannak nők, akik pont az önértékelési problémáik miatt öltöznek "figyelemfelkeltően", mert kifejezetten keresik a bókot, azt, hogy megnézzék őket stb. A belülről hiányzó megerősítést kívülről próbálják pótolni.

- Olyan is van, aki annyira jelentéktelennek érzi magát, egyáltalán nem magabiztos, hogy így próbálja meg felhívni magára a figyelmet. Ha már a kiállása nem magabiztos, ha már ő nincs rendben magával, legalább valamivel kompenzáljon, ami vonzóvá teheti.

- Olyanok is vannak, akik azért nem érzik magukat feszélyezve, ha kicsit már az ízléstelenbe fordulva öltözködnek (tudom, nem erről szól a kérdésed), mert pont hogy nagyon kevésre tartják magukat. Nem érzik úgy, hogy ők ennél "értékesebbek", mintsem hogy könnyűvérűnek tűnjenek.


Egyébként a magabiztosság és az önbizalom azért jórészt egymástól független dolgok, ne mossuk őket össze ennyire, mint ahogy a kérdésedben van. Ugyanakkor azt is hozzátenném, hogy én jól megvagyok magammal, viszont egyáltalán nem stílusom ez a fajta kihívóan csajos öltözködés, és nem az önbizalmamon vagy a magabiztosságomon múlik.

2018. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez nemcsak önbizalomtól függ. Ha az embernek van egy reális önképe, akkor nem fog bohócot csinálni magából. Tudja, hogy mi az, amiben jól érzi magát 100%-ban.

Pl. egy kicsit molettebb hölgynek is lehet nagy önbizalma, de tudja, hogy rajta egy feszülős ruha nem állna jól, ezért nem is fog olyat felvenni.


De ha a nő tudja, hogy jó alakja van, büszke rá, van önbizalma, akkor igen, bátrabban nyúl egy kicsit extrémebb dolgokhoz, ha a stílusa engedi.


De minden ízlés és egyéniség kérdése.

2018. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Magamból és barátnőkből tudok csak kiindulni.

Egészséges önbizalmam van, a barátom csodaszépnek tart, modellkedek is néha. De! Egy suli/munka napra nem fér bele nekem, hogy ne tudjak szabadon mozogni anélkül, hogy bármit villantsak véletlenül. Ezért többnyire blúz/póló, skinny farmer és sportcipő, vagy szűkebb felső/body és lazább nadrágban vagyok. Sminkelni sem sminkelek sokat, mert elfárad a szemem, szeretem megdörzsölni, ha meleg van, jól esik arcot mosni hideg vízzel a nap folyamán. Ellenben ha szórakozunk, kocsmába megyünk, szeretek felvenni testhezálló, kivágott, szexibb cuccokat, de akkor is tartok egy arányosságot: egy részt emelek ki. A magassarkú főleg olyan darab egyébként, amit nagyon nagyon nagyon kevés nő hord hétköznap, de pusztán kényelmi szempontból. (Nem tudom, férfiként volt-e olyan cipőben részed, ami annyira fájt egy idő után a lábadon, hogy megszédültél/elkapott a hányinger)

Ellenben egy barátnőm/kolleganőm folyamatosan csiniben van, ő ilyen fajta, nem zavarva pl. hogy miután eszik, kidudorodik a hasa egy szűk pólóban.


Nyilván látszik valakin, hogy ha nincs sok önbizalma, de ez általában szerintem a fatnáziátlan, unalmas darabokon látszik.

2018. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ...
2018. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem reális.

Inkább az veszi fel ezeket a ruhákat ai szépnek találja magát. Egészséges az önbizalma. Aki kevésbé szép, nincs megelégedve magával az egyszerű, szürke, mindennapi öltözetet hord, amolyan kis szürke egér típus, akit senki nem vesz észre, nem fordulnak meg utána a férfiak az utcán.

2018. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy van igazság abban amit mondassz, legalábbis ha magamból indulok ki. Nem tudom miért, de nekem alacsony az önbizalmam, de ettől függetlenül nem tartom magam csúnyának. Néha néha meg is dícsérnek, ilyenkor kicait jobban érzem magam a bőrömben, de általában feszengek az emberek társaságában. És én pl nem szoktam kihívó cuccokat felvenni, mert nem érzem magam jól benne, utálom felhívni magamra mások figyelmét. Magassarkút sem hordok, mert azt is tudni kell viselni. Viszont vannak ritka pillanatok, amikor felveszek egy egy feszülősebb felsőt vagy nadrágot, de ennyi.
2018. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki hogy kompenzál. Az sem biztos, hogy a csinos lánynak, aki szűk ruhában van, van önbizalma. Lehet, hogy pont azért van rajta szűk ruci, hogy füttyögjenek neki.
2018. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!