Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha még az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha még az exem is előrébb tart, mint én?

Figyelt kérdés
Én nem akartam csak úgy bárkivel összejönni, így 1 év múlva az exemmel való szakítás után jöttem össze a barátommal. Az exem viszont fél évvel a szakításunk után talált egy új nőt, és már 4 hónap múlva a gyerek is besikerült, állítólag amint a gyerek becsúszott, már el is vette. Velem 4 hónapig volt, azt állította, hogy az még semmi idő, de még más dolgokkal is megbántott, ezeket nem is szeretném részletezni. Emiatt bennem van az a félelem, hogy a mostani barátom, is elfog hagyni, hogy komolyabbra fordulnának a dolgok, bár eddig nagyon jól megvagyunk, és szeretjük egymást 7 hónapja. Sajnos mi még nem élünk együtt, de az exem már persze egyből összetudott költözni a feleségével. Szó sincs arról, hogy én éreznék valamit az exem iránt, de azért az zavar, hogy neki minden hamar, és minden jó dolog összejött.
2021. máj. 21. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha a saját életedre koncentrálnál, és nem másokéra?
2021. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szakadj le az exedről, dolgozd fel, hogy már semmi közöd hozzá, és ne versenyfutásnak képzeld el a párkapcsolatot.
2021. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs itt semmi gond. Te egy becsületes, jóravaló, tipikus magyar ember vagy, aki ahelyett hogy a saját életétvel törődne, a máséval foglalkozik, és zavarja hogy másnak jobban összejöttek a dolgai. Szerintem tegyél az exeddel valami rosszat, és egyből helyrebillen majd at önértékelésed. Pl. írj névtelen levelet a párjának, azzal, hogy megcsalja. Vagy ha van autója, szúrd ki a kerekeit. Jelentsd fel az adóhivatalnál. Legyél egy kicsit kreatív, biztos lennének neked is ötleteid.
2021. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
A gyerekgyartas nem egy akkora munka. Te most mit ereznel, ha az exeddel osszejott volna a gyerek es most otthagyott volna? Jobb lenne? Ketlem. Inkabb orulj, hogy nem neked csuszott be.
2021. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő mindig lek.....rvázta az olyan nőket, akik már egyből teherbe esnek egy férfitól, akár pár hónap után.
2021. máj. 21. 13:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Az exem szakításunk után nem sokkal összejött egy osztálytársával kb 17 évesen, utána eljegyezte. Azóta sem házasodtak meg, pedig ennek 8 éve.

Egyébként ne foglalkozz mások életével. Legyél te boldog és majd neked is lesz gyerek meg esküvő meg összeköltözés.

2021. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő még olyan szerencsés is volt, hogy még a gyerek is a covid előtt sikerült be.
2021. máj. 21. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te most voltakeppen mit is sajnalsz? Az exed nem egy olyan ember igy a leirasod alapjan, akivel erdemes lenne barmilyen kapcsolatban lenni. En a helyedben orulnek, hogy megszabadultam tole es van mas helyette, akivel jobban megerted magad. Ne masokhoz mericskelj. Lehet o nem is akarja a gyereket, de a csaj meg meg akarja tartani, igy most o is jo pofat vag hozza, mintha kozos dontes lett volna. Sokkal nagyobb slamasztikaban van, hogy egy par honapos kapcsolatba jon a gyerek, mikozben meg egymast is alig ismerik. Nagyon jol mukodo kapcsolatok is tonkre tudnak menni a gyerekvallalas utan, hiszen az emberek nincsenek felkeszitve, se lelkileg, se agyilag arra, ami rajuk var, es ez egy csomo addig el sem kepzelt dolgot valt ki beloluk. Naluk joforman kapcsolati alap sincs, amire most hirtelen egy egsz kastelyt kene felhuzniuk. Megprobaljak, mert mi mast tudnak tenni? De attol meg eleg csunya vege lehet. Amit te elonynek gondolsz (lesz gyerek) az szerintem az egyik legsulyosabb hatranyuk abban a kapcsolatban. Vard csak ki szepen a sorodat, ismerd meg jobban a baratodat, tervezzetek sokat.
2021. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt irigyled és tartod mázlinak, hogy egy pár hónapos kapcsolatba máris érkezik a baba, akkor te sem vagy normális.
2021. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én őt nem sajnálom, már nem is akarnék tőle semmit soha. De a barátommal most szeretném ha jól alakulnának a dolgaim.
2021. máj. 21. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!