Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mennyire számít mit dolgozik egy férfi?

Figyelt kérdés

Ha az illető programozó vagy valamilyen kétkezű munkát végez akkor az nem egy olyan hűde nagy szakma viszont jól kereshetnek vele.

Egy sima tűzoltó viszont nem kap olyan nagy fizetést, de mégis ha azt mondja, hogy ő egy tűzoltó annak van egy kis ereje nem?

Melyik a fontosabb a fizetés vagy maga a munka?

Én szeretnék majd a jövőben börtönben dolgozni. Ha azt mondanám ismerkedésnél, hogy börtönőr vagyok mit szólnátok hozzá?



2021. máj. 21. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem érdekel mivel foglalkozik.

Részemről lehet programozó, mérnök, vagy kőműves, benzinkutas akármi

Sosem érdekelt mivel keresi meg a pénzét

Az a fontos, hogy ne okozzon neki gondot eltartania magát.

Viszont azt nem vitatom, hogy aki fizikai munkát végez számomra mindig imponálóbb volt.

Én hamarabb néztem meg egy kőművest vagy festőt munkásruhában mint egy programozót pl.

Persze ez csak részlet kérdés.

Nem befolyásolja semmiben az ismerkedést az, hogy mivel foglalkozik.

29/N

2021. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Pont nem érdekel h mit dolgozik.
2021. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is tökmindegy. Az a fontos, hogy el tudja tartani magát és ne a szülei nyakán éljen. Meg a jövőben ha lesz közös családunk, nyilván fogok én is solgozni, de ne nekem kelljen eltartani. Amúgy nekem mrg ppnt a szellemi munkák szimpatikusabba, pl ha valaki tanár, zenész, programozó, művész, vagy ilyesmi.
2021. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Számomra nem enyhítő körülmény a kevés fizetés esetében, hogy pl tanár vagy tűzoltó.

Inkàbb a fizetés számít, és az, hogy másokat ne károsítson meg a munkájával. A többi nem érdekel.

Nyilván az se baj, ha nem utálja a melóját.

Én is eltartom magam, ettől függetlenül is a fizu számít nekem, nem a szakma, mert pénzből èlünk.

2021. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

Hiába kamuznak, érdekli őket.


1.: Nyilván a fizu miatt.

2.: Ego tuning. Hogy arcoskodhasson a barinők előtt, hogy neki sebész kanija van, a Katinak meg csak fénymásoló szerelő. >:)

2021. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 5ös

Ha ez így van, akkor az hogy lehetséges, hogy egy raktárosnak, gyári munkásnak, benzinkutasnak, kőművesnek stb is van párjuk, és nem is rossz nők?! :)

2021. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

6.-nak.


De nem ilyen, vagy jobb: [link]

2021. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Neked lehet nem 😂
2021. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Nekem két kikötésem van:

1. Szeresse amit csinál, ne kényszerből dolgozza azt amit, ergo ne legyen tele negativitással a munkáját illetően.

2. abból a munkából amit végez, tudja eltartani magát és jusson a közös költségek ráeső részére.

2021. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Börtönőr, rendőr, katona nem kéne, mert nem tetszik a mentalitásuk, de egy tanár, mentős vagy tűzoltó tökéletesen megfelelne.
2021. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!