Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre veszi hogy nem vagyok szűz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre veszi hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Semmi negatív hozzaszolasr nem kérek köszönöm!,

Az lenne a kérdésem hogy 4 évvel ezelőtt megeroszakoltak azóta nem volt szexuális kapcsolat. Most van kialakuló bán valami, és nagyon kívánjuk egymást. A srác tapasztalt 15 évvel idősebb mint én. Nagyon szeretnék lefekudni vele de félek is egy picit. A rossz élmény miatt. Az volt életem első és idáig utolsó szexuális kapcsolatom. Ha azt mondom nki hogy szűz vagyok észre veszi hogy kamuzok? Amíg mnem tudom mi lesz belőle nem akarom elmondani hogy mi történt.


2021. máj. 22. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy szűz vagy-e csak abból láthatja, hogy mennyire vagy tapasztalt. Neked nincs szexuális tapasztalatod, ezért nem is fogja észrevenni. Nyugodtan mondd, hogy az vagy. Igazából megértelek miért akarod így. Sajnálom ami veled történt.
2021. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag szűz vagy.

Egyértelműen nem veheti észre, mert A szuzhartya hiánya nem bizonyosság.

2021. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
és ha nem vagy az akkor mi van? Kidob? Nem is értem.
2021. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképp elmondanám neki ezt, ahogy azt is, hogy tapasztalatlan vagy, különben hajlamos lehet ajtóstul rontani a házba. Ha pl faarccal ledermedsz, mert beüt ment közben a PTSD nálad ne 'adj Isten, akkor tudnia illene, hogy nem Ő csinálta rosszul. Szerintem említésre érdemes ez a dolog. A Te érdeked is. Ha eljutsz valakivel az ágyig, akkor feltételezem, hogy nem lehet az sem gond, hogy komolyabb témákat felhozz neki. Ja és ne szex előtt meséld el, megölöd vele mindkettőtök hangulatát.
2021. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!