Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk titeket ez idegesitene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket ez idegesitene a baratnotokben?

Figyelt kérdés

Meg elegge friss kapcsolatrol van szo, az igazat megvalva nemreg lett vege egy majdnem 6 eves kapcsolatomnak ahol mar megvoltak a jol bevalt szokasok pl h mindig csak este beszeltunk 1-2 oran keresztul, heti 2-3x talalkoztunk amit elotte hetvegen elore lebeszeltunk.

Viszont a mostani baratommal nincs ez igy vagyis vele nem olyan egyszeru lebeszelni egy talalkozot bar meg az elejen amugy sem baj ha nem vagyunk allandoan egyutt. Eddig minden reggel irt nekem kis aranyos szoveget meg kb egesz nap beszeltunk ami nekem az elozo kapcsolathoz kepest nagy valtas volt es igazabol tetszet h mindig tudok a masikrol, viszont ahogy halad elore az ido mar ez a kezdeti lelkesedes fogy az o reszerol azt vettem eszre, mivel mar csak ritkabban valaszol es kevesebbet is beszelunk.

Mar egy ideje en is szoktam neki reggelente irni csak h tudja h nekem is fontos es h en is gondolok ra es az elso par alkalommal latszott rajta h nagyon orul viszont par napja irok neki reggel es csak 1-2 ora mulva reagal ra mikozben amugy elerheto es nem tudom h mit csinalok rosszul..

Gondolkoztam azon is h akkor nem keresem es akkor megnezem h mi tortenik, csak ezt a szokast h “reggel” vele indul a napom nem szeretnem ha eltunne az eletunkbol.

Kerdes: Mi az ami mar idegesit titeket a baratnotokben? Baj ha en irok reggel vagy inkabb keressem magam? Hivjam en el talalkozni vagy varjam meg mig o keres? Irjak neki vissza egybol vagy varjak en is elotte max 1 orat?

Irjak neki napkozben vagy a reggeli koszones utan hanyagoljam es majd csak este beszeljek vele?

Nem akarok h megunjon vagy h a tulzott buzgasommal elkergessem, ezert is erdekelne h nektek fiuknak mi az ami meg pont jo es mi az ami sok..nyilvan ha nem valaszol nem zaklatom meg kuldozgetek neki 50 uzenetet, szerint teljesen megfelelo mertekben erdeklodok iranta.

Jaa meg annyi h az elejen elegge “papucs” volt marmint jo ertelemben h tenyleg lattam rajta h barmit megtenne ertem meg kivanni sem kivanhatnek jobbat, viszont mar 1 hete olyan mint akit kicsereltek..nem tudok h taktikabol csinalja vagy valaki mondta neki h vegyen visszabb mert igy majd jobban oda leszek erte, mert nem..sokkal jobb volt az extra cuki enje.

Valaszokat elore is koszonom:)

20L


2021. máj. 23. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Még csak 8rkáltok vagy hol tart egyáltalán a kapcsolatotok?
2021. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A férfiak nem taktikáznak, ezt csak mi szoktunk csinálni. Ők ennél sokkal egyszerűbben gondolkoznak. :D Ha nem keres annyira, akkor nem érdekled már annyira. Ennyi, nincs tovább. Nem kell túlkomplikálni. Én nem keresném a helyedben.
2021. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eddig meg csak 3x talalkoztunk sajnos, de akkor 4-5 orara, viszont csak ilyen 1,5 hetente..de mielott osszejottunk majdnem 3 heten keresztul beszelgettunk szo szerint egesz nap.

Nem fekudtunk meg le egymassal, pedig en benne lennek csak mindig valami kozbejott es mar 2 talalkozot is le kellett mondani.

2021. máj. 23. 12:29
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
3x taliztatok es meg szex sem volt?! rossz hirem van: o nem a baratnod.
2021. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem, ő a lány:D
2021. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki miatt jött közbe mi? Lehet el van szontyolodva, ha neked jött közbe valami és azt hiszi, kibúvó.
2021. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Tudod a ferfiak tudjak, hogy mi kell egy nonek. Tehat amikor veled foglalkozik, akkor mindenki arra torekszik, hogy a leheto legjobb formajat nyujtsa. Nincs is ezzel gond, ez termeszetes. A problema ott van, hogy van akiknel a kedvesse, figyelmesseg nem termeszetes, nem alap, hanem meg kell jatszania magat hozza. Ezert a ferfiak

tobbsege megjatssza magat egy kapcsolat remenyeben. Ezen at kell latni, hogy ki az aki onazonos, es ki az aki szerepet jatszik. A kis csori baratod igen gyorsan lebukott, o nagyon tavol all attol, hogy oszinten figyeljen rad, foglalkozzon veled. Ellenben rohadt nagy papucs lenne egy kapcsolatban. Szerintem nem alkalmas parkapcsolatra, mert nem tud oszinte lenni es lathatoan neki megeroltetes a normalis interakcio a masik fellel. Ezert gaz az, ha valakinek rossz a szocializacios skillje, meg az is, ha sosem volt baratnoje. Nagyon alap dolgok hianyoznak neki a kapcsolathoz. Nem, nem fog megjavulni, ez nevelesi kerdes is egyben, evekig csiszolgathatnad a gyemantodat, mire valami emberszeru erzes is lesz benne. Aztan meg lepattan, mert altalaban jellemhibajuk is van az ilyeneknek, akik igy nottek fel. En keresnek egy problemamentesebbet a helyedben.

2021. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Onhibankon kivul nem tudtunk akkor talalkozni, szeretett volna velem talalkozni viszont mind 2x en mondtam ki h akkor ne talalkozzunk es majd potoljuk valamikor.
2021. máj. 23. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Én dobnam azt a pasit, akindk nekem kell állandóan elsőként írnom. Az elején nekem fontos, hogy a férfi kezdeményezzen, ha komolyra fordul, akkor meg mindegy, hogy ki ír előbb.
2021. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mást dug! Ilyen nővel én sem foglalkoznék(csak késve és ritkán válaszolnék neki), aki megvárat. Mégcsak találkozni sem találkoztok heti 3x! Nemhogy dugnátok heti 3x. De bepótolja hidd el!
2021. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!