Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nálatok kizáró ok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok kizáró ok ha egy fiúnak sok a lány barátja?

Figyelt kérdés

Nem olyanok hogy tegnap ismertem meg, hanem pelenkás korunk óta kb. testvér szint. Mellesleg a szakmája is olyan hogy több a nő, van fiú haver is nyilván csak kevesebb.


22/f


2021. máj. 23. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A mennyiségük önmagában nem zavaró, inkább az, ha van köztük egy (-kettő?... több?) aki láthatóan kitüntetett szerepet kapott, túl sok időt tölt vele a pasi, túl sok privát dolgot vele beszél meg.
2021. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kapcsolatba nincs nálam így tabu, megmutatom azt is mit írok velük ha kell.
2021. máj. 23. 12:52
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Aki régebbi ismerős az egyáltalán nem zavar, cserébe én is elfogadást kérnék azokkal a fiú barátokkal szemben, akiket szintén 3-4 éves korom óta ismerek. Ha ez megvan és egészséges egyensúlyban lehet tartani a haverkodás-kapcsolat dolgot, akkor semmi baj. Ha a kedves barátnő minden randinkra szeretne jönni, vagy minden kettesben töltött idő alatt folyamatosan írogat neki, akkor természetesen lesz baj..
2021. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Engem az idegesítene ha nagyon bizalmas lenne a viszonyuk, kikérné a véleményét rólam, a csaj érdeklődne milyen vagyok az ágyban, ha problémánk lennne,akkor neki panaszkodna stb. De ez igazából akkor is zavar, ha fiú barátokról van szó. Felnőttkorban szerintem kicsit át kéne alakulnia a barátságoknak, senki sem szereti ha többen vannak egy párkapcsolatban és jucika tanácsa dönti el a sorsom.
2021. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy két rossz tapasztalatom miatt engem zavarna.

De biztos van olyan akit nem. Jobb tisztázni az elején már.

2021. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amíg nem egy lecsúszott drogos csávóval meg el beszélgetni, miközben be van állva addig nem zavar, a bizalom az első :D
2021. máj. 23. 12:53
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavar, cserébe ugyanezt várom vissza. Engem az új női barátok sem zavarnak, ameddig a megfelelő határ meg van tartva.
2021. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Több okból is:

1. Nem csípem a bizalmaskodást más nőkkel, amikor kapcsolatban vagyunk. Ha gondja van, velem ossza meg, mivel én vagyok a párja. De ugyanez a férfi barátokra is vonatkozik. Egy párkapcsolatban ketten vagyunk, nem kb. hatan. A baráti köre maradjon meg, vonjanak be engem is, ha úgy látják jónak, de nem veszem jó néven a kibeszélést, túlzott bizalmaskodást az én káromra.

2. Sokan dugnak a haverral szingli időkben. Nincs kedvem találgatni, hogy a pajtik közül melyik nőt húzta már farokra előttem. Egyszerűen megalázó egy másik nő jelenléte ilyen megkérdőjelezhető múlttal a hátuk mögött, a figyelem rám irányuljon.

3. Azért valljuk be őszintén, egy igazi férfi nem nőkkel barátkozik bu3i módjára, hanem férfiakkal. Férfias programok, férfias beszélgetések jellemzik az igazi férfiakat. Egy igazi férfi nem fogja baráti téren jól érezni magát egy Julcsa társaságában, aki a körömfestésről beszél, meg a múltheti túráról a pasijával, mert kb a f@szt se érdekli. És fordítva. Én nőként már csak nők társaságában érzem jól magam, tudom magam igazán elengedni. Egy férfi társaságában már érzem a megfelelési kényszert és a "bizsergést" a levegőben. Nem minden esetben, de azért már ennyi idősen érzékelhetőek a különbségek a két nem között. Valahogy tiniként még működtek ezek a fiú-lány barátságok részemről, mert egyik akkori haverom se mozgatott meg bennem semmit, és egyikünk sem volt férfias vagy nőies, inkább gyerekes. Most viszont felnőtt nőként azért érzékelem, hogy már nagyon nem vagyunk gyerekek...szóval nem igazán hiszek ezekben a férfi-női barátságokban. Nagyon maximum egy férfias nőt tudnék elképzelni a pasi mellé havernak. 27N

2021. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. De ehhez azért sok minden hozzátartozik. Sok ember nem tudja helyén kezelni az ellenkező nemű baratokat. Ez függ attól hogy a partner hogy kezeli ill. hogy az adott barát mennyire normális, nem mászik rá, nem akar versenyezni stb. És ehhez kell egy bizonyos szintű inteligencia.
2021. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8. Hogyha nem lehetne jól érezni magadat az ellenkező nemmel, akkor a kapcsolat is érdekes lenne, meleg ezért nem leszek. És nem, nem körömfestésről beszélünk, van 1 csomó dolog amit férfi és nő is szokott csinálni. De egy kocsi vagy foci b*zi pasival pl. nem tudok semmiről se beszélni, mert az ilyen téma hidegen hagy, meg a hány nőt dugtál meg szint, mellesleg nem egyszer volt már, hogy pasi akart befűzni.

Normális ember kapcsolaton kívül sem kefél össze vissza, aki igen az meg általában kapcsolatban is ha van lány barátja, ha nincs.

2021. máj. 23. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!