Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, nalatok kizaro ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nalatok kizaro ok, ha ritkan, de ilyen zenet hallgat a srac? :DD

Figyelt kérdés

[link]

Nem vagyok sem arab, sem terrorista, mielott jonne a szoveg. Csak valamiert tetszik az enek:D

Ha meghallanatok ezt, higy neznetek ram?


2016. máj. 10. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Zenei ízlésen nem szoktam problémázni, szóval azt hallgat a párom, amit akar...
2016. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ilyeneket én is szoktam hallgatni. XD mondjuk nem vagyok lány, de van egy két jó ilyen jellegű szám szerintem is.
2016. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 tenyleg? Eletemben nem gondoltam volna, hogy van meg egy ilyen magyar:D
2016. máj. 10. 17:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon hasonló iszlám zene, amit direkt egy videó alá készítettek és az európai nép kiirtásáról énekeltek benne.

Meghallgattam mert dallamos volt, de elborzasztott a mondanivalója.

Gondolom ez is arról szól.

Direkt ilyen fanatikus, fülbemászó zenéket csinálnak, mert tudják, hogy van akit ilyenekkel befolyásolni lehet.

Rühellem, gyűlölöm az egész arab világot, és nem hallgatnék ilyen terrorista zenét, ha fizetnek érte, akkor se!

2016. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 sot, biztos hogy errol enekel. Kb mint a salil sawarim. De engem igazabol nem nagyon erdekel, mert en nem ertem, mit hadovalnak, mert muszlim sem vagyok:D
2016. máj. 10. 17:18
 6/17 anonim ***** válasza:
Hahaha ilyeneket én is szoktam.De aztán belegondolok... és elszörnyedek... :D
2016. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Egész életedben nem gondoltad volna, hogy rajtad kívül mások is szeretik a nem európai/amerikai zenéket? Ezigen :DD
2016. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ma még csak viccből meghallgatod párszor, holnap meg már túszokat fejezel le tompa késsel
2016. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hat na:D

#8 ki tudja Oo

2016. máj. 10. 17:33
 10/17 anonim ***** válasza:

Én tavaly érettségi előtt hallgattam e ezeket :D nagyon oldotta a feszültséget, meg is voltam lepődve rajta. Lehet h Allah segített. Ha így van akk Allahu Akbar!

(Utolsó 2 mondatom nem komolyanvenni!!!!)

2016. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!