Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha esélyem a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha esélyem a nőknél ha nem tudom kigyúrni magam?

Figyelt kérdés
Alapvetően magas és vékony vagyok, tehát az alacsony és kövér férfiakkal egyetemben a párkeresés szempontjából leghátrányosabb testalkattal rendelkezem. Szeretnék izmosodni, szoktam edzeni is, annyit sikerült elérnem, hogy már nem vagyok pálcikavékony (190cm 78kg), de nem sok izom van rajtam. Hízni nem szeretnék mert csak a hasamra rakódik a zsír és akkor még röhejesebben nézek ki. Vannak olyan nők akik a magas és vékony férfiakhoz is képesek vonzódni? Hasonló adottságokkal rendelkező ismerőseim 30 felett is egyedülállóak, nem szeretnék erre a sorsra jutni.
2021. máj. 23. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak mint a külső. Persze kell, hogy vonzodjunk a másikhoz, de azt a kisugárzással is el lehet érni, nem kellenek ahhoz izmok.
2021. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűbb lenne, ha utána olvasnál az edzés melletti étkezésnek a neten, minden megtalálható.
2021. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért van egy szint amit külsőleg is meg kell ütni. Nem akarok én testépítő lenni, megelégednek egy normális férfias alkattal.
2021. máj. 23. 18:07
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

Ezzel a részével is tisztában vagyok, rendbe is raktam az étrendemet, fehérjebevitel, vitaminok, stb.

2021. máj. 23. 18:08
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

"Azért van egy szint amit külsőleg is meg kell ütni."


Szerintem nincs ilyen szint, volt párom vékony volt, a mostani párom meg husis. De mivel a személyiségük megfogott, mindkettőt a világ legjobb pasijának láttam. Nyilván nem egyszerre :D Nem mondom, hogy senkinek sem számít a külső, de szerintem vonzó, ha valakinek van önbizalma még akkoris ha nem "tökéletes".

2021. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amig ahhoz is zokni vagy, hogy megertsd, hogy nem az izomzat meglete, vagy nem meglete miatt utasitanak el a nokaddig teljesen mindegy milyen valaszt irunk. Meg attol is mindegy, hogy milyen szintre gyurod ki magad. Egyebkent az izomzat fejletlensege az alacsony tesztoszteronszintre vezetheto vissza. De mindegy is, mar most baratkozhatsz a gondolattal, hogy a 30 eves ismeroseid sorsa lesz a tied is. Annak idejen ok sem ertettek, hogy mi a stajsz es azota sem, pont ahogy te.
2021. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked dilidoki kell, nem edző.
2021. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vékonyan is voltak nőim. Mióta kigyúrtam magam egy atlétikus szintre, könnyebb a csajozás, ez tény.


Inkább az a lényeg, hogy próbálkozz a nőknél, ne add fel az első pár fiaskónál. Az edzést meg a magad örömére csináld, az, hogy a nők többnyire szeretik az izmosat, egy plusz adalék csak.

2021. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%

És a növekvő izmaid mellett, a bankszámlád is nőni fog?


Hiába lennél magas, és izmos, ha csóró csicska maradsz.

2021. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kigyúratlan vékony férfinak van nője.
2021. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!