Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik úgymond későn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik úgymond későn lett párkapcsolatotok! Együtt vagytok még? Mi a történetetek? Hittétek, hogy valaha lesz párotok? 19/l

Figyelt kérdés

Bevallom őszintén, ritkán, de előfordul, hogy elkap egy kicsit a félsz. Nem bánom, hogy nem volt eddig senkim, mert nem dísznek szeretnék kapcsolatot és senki nem volt, aki romantikus érzelmeket váltott ki belőlem, én se másból. De ez cifra sztori.


Akinek viszonylag későn, 17-20, vagy afölött lett először kapcsolata, mi lett a vége? Mit éreztek, hogy lett Ő?


2021. márc. 17. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Óh, te nagyon fiatal vagy még, nem maradtál le semmiről! :)

Nekem 30 évesen lett először. Tinikoromban ért egy nagy trauma, nem tudtam jól kezelni, szociális fóbiám alakult ki és elzárkóztam a világ elől, ki sem mozdultam többé. Nem gondoltam hogy valaha is lesz valakim.

Amikor beütött a 30, akkor gondolkodtam el rajta hogy ezt nem csinálhatom a végtelenségig. Elkezdtem ismerkedni és hamar megismertem valakit. Több mint egy évig tartott, majd vége lett, jött más, vele azóta is együtt vagyok.

2021. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen még egyáltalán nem vagy elkésve. Csak a mostani fiatalok között menő ez, hogy 13 évesen már orrba-szájba csinálják. Ha megismerkedsz valakivel, aki szimpi, akkor hajrá, de csak úgy ne dobd oda magad valakinek, mert félsz emiatt, hogy nem lesz senkid.
2021. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
23 évesen lett komoly kapcsolatom, előtte is pasiztam, de párkapcsolatom nem volt. Nem sokáig voltunk együtt amúgy az első "komoly pasimmal", mert a családja Németországba költözött és ment ő is :D
2021. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen lett először komoly kapcsolatom. Előtte is voltak laza, járogatósak, de igazából nem is érdekelt a téma komolyabban. Élveztem a bulizást, az életet. Viszont ezzel az elsővel idén leszünk 20 évesek.
2021. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az párkapcsolat nem úgy működik ám, mint a mesében, hogy összejönnek, majd boldogan élnek, míg nem halnak. Az emberek ismerkednek, van, amiből hosszabb-rövidebb párkapcsolat lesz, van, amiből barátság, van, amiből életre szóló párkapcsolat lesz, van, ami párkapcsolat lesz, ami később barátsággá változik.... és ez végigkíséri az ember életét. Aminek köszönhetően az embernek 40 és 50 fölött is alakulhat ki új párkapcsolata.

Azaz: nem, nem vagy elkésve. Akkor kezdjél ismerkedni, amikor jólesik, és azzal folytasd az ismerkedést, akit vonzónak találsz, és akivel jólesik együtt tölteni az időt.

2021. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

18 évesen lett az első és eddig egyetlen kapcsolatom, 7 évig voltunk együtt. Tömegközlekedésen "ismertük meg" egymást, azaz ott láttuk egymást nap, mint nap. Kiderült, hogy van egy közös ismerősünk és egy kép által talált rám. Írt az ismerősnek, hogy szingli vagyok-e, írhat - e nekem. Onnantól ment minden a maga menetében. Én leéltem volna vele akár az életemet is, de ő megcsalt, úgyhogy ki kellett adnom végül az útját.

Azóta szingli vagyok.

2021. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Valahogy 19 éves korom körül lett először barátom, én voltam az utolsó a baráti társaságban.


Egy hónapig tartott. Aztán volt még egy két éves kapcsolatom, majd 22 évesen jöttem össze a férjemmel és lassan 8 éve vagyunk együtt.


Lassan a gyerekvállaláson gondolkodunk, most ebben mi vagyunk a másodikak az ismerősi körben. Szerintem leginkább a szerencsén múlik.

2021. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még.Én 22 vagyok,nemhogy pasim se volt,nemhogy egy randim,de élőben egyáltalán nem is beszélgettem még pasikkal.A társkeresőn meg kb mindenki megkérdezi "egy ilyen hölgy mióta szingli".Hát esküszöm magamat kiröhögöm.Nem hiszem,hogy lemaradtál/lemaradtunk volna bármiről.A tinikori kapcsolatoknak úgysincs jövője,neked ledig lehet,hogy az első is komolyabb és minőségibb lesz.
2021. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!