Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokkal a nőkkel, akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokkal a nőkkel, akik már évek óta fenn vannak Tinderen/társkeresőn valami komolyabb baj van?

Figyelt kérdés

Én még nem akarok megállapodni, nyár környékén mindig visszamegyek Tinderre szétnézni. Vannak nők, nem egy, nem kettő, akiket már 4 éve is láttam fenn, és nem inaktívak, mert úgy futok beléjük sokszor, hogy behúznak.

Nekem ez azért furcsa, mert kevés köztük az igazán gáz, persze nem szép különösebben egyik sem, de összességében azért rendben vannak.

Nőknek köztudott, hogy sokkal könnyebb a párkeresés, legtöbbször egy átlagnő is válogathat a jobbnál jobb pasik közt. Főleg Tinderen, ezt onnan tudom, hogy nézegettem csajok telefonján, akiket felszedtem, hogy átlagszépeknek is 99+ behúzásuk volt. Nekem, jó pasinak mondott srácnak heti 3 körül (az egyezés több, de most csak azt mondom, aki kezdeményezni akar).

Mi lehet az oka akkor, hogy bizonyos nők évek óta vannak fenn sikertelenül? Randzinak ők egyáltalán? Vagy túl magasanra teszik a mércét? Nem hiszem, hogy a Tinder is csak egyéjszakásokra jó, több normális nővel találkoztam én is, aki még gyereket is akart volna.



2021. máj. 24. 00:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
Az elvalt gyerekes nők vannak fent sokáig.
2021. máj. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

"Nőknek köztudott, hogy sokkal könnyebb a párkeresés, "

A szexpartner találás lehet valóban könnyebb, de a megfelelő társ megtalálása kva nehéz. 8 évet töltöttem vele ilyen oldalakon, 6 éve feladtam végleg. A legtöbb pasas csak szórakozni jár fel társkeresőkre. Valódi férfiak nem használják az ilyen oldalakat, vagy már kapcsolatban élnek jó ideje. Maradok inkább egyedül, így sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb az életem.

És nem, nem voltak egetrengető elvárásaim. Bár a monogámia, megbízhatóság, hűség, ápoltság, a másik elfogadása a megváltoztatása nélkül, manapság már annak számítanak.

2021. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

‘Kedves 7-es és 9-es, ordít a stílusotokból, hogy sajnos pont azok a nők vagytok, akikről írok. Az lehet, hogy behúznak titeket 99-en, de nem azért nem akarnak végül veletek maradni, mert nem ismerik fel az értéket, hanem mert annyira nincsen bennetek érték. Főleg 7-esre mondom ezt, kb. az írásképedből lerí, hogy valami megseredett fogyatékos vagy...‘


aha es ezt megis milyen ‘iraskepbol’ latod, okoska? abbol, hogy telorol nem hasznalok ekezeteket?!:D aki ezen 2021-ben kiakad, az egy nyomorult luzer. egyebkent ha akarom, kb tokeletes a helyesirasom, de ez nem az a platform, ahol meg kene eroltetnem magam egy frusztralt gyoker ostoba kerdesere valaszolva. eliras meg aztan nalad is van boven, te MEGSEREDETT nyomi.

fogyatekosak vagyunk, mert nem tetszik a velemenyunk? aha, te aztan eretten gondolkodo felnott vagy, kezdem erteni, miert nincsen matched.


tetelesen cafoltam a baromsagaidat, de egyikre se reagaltal, csak fogyatekosozol itt.


azt meg honnan szeded, higy NEM AKARNAK VELUNK MARADNI?! a legutobbi 2 kapcsolatomban pl. en szakitottam. na most menj sirni a sarokba es emeszd meg az informaciot.


‘nem a férfi nem a hibás, amiért mi is hozzátok hasonlóan merünk válogatni.’

senki nem mondta, hogy ne valogassatok, nyomikam, 95%-ban matchelek azokkal, akiket jobbra huzok, tehat en aztan ilyesmik miatt nem hisztizek. valogass csak, hajra, de pont ezen rinyalsz itt, hogy teged alig valaszt ki valaki.


‘Nekem hiába van csak heti átlag 3 tetszésem - a marchaek száma amúgy jóval több, de ezt sem sikerült felfogni -, nincs nagy gondom a pártalálással.‘

mivan?? nem tudom, mirol beszelsz, mi az, hogy heti 3 TETSZES???! a tetszes az, akinek te tetszel, match (‘marchae’ alatt gondolom, ezt erted, te tokeletes iraskepu) meg az, akivel kozosen tetszetek egymasnak. tehat nem ertem, hogy lehet 3-nal tobb mATCH-ed, ha csak 3 nonek tetszel hetente? vagy az osszes, evek alatt felhalmozott matcheddel akarsz villogni?:Dddd sirok


amugy valoszinuleg, ha latod ezeket a noket, te is evek ota fent vagy, tehat annyira jol azert nem mehet a partalalas. vagy hamar megszabadulnak toled a nok.


‘a kérdésem amúgy sem a társkereső nők ellen szólt, de várható volt, hogy megjelenik pár selejt, akiknek az igazság betalált‘


milyen igazsag? hogy a tinder JO PASIKKAL lenne tele?:D ne rohogtess mar.. vagy hogy hamar osszejon a 99+ kedveles? igen, de ezt senki se tagadta. de szarbol nem lehet valogatni tul kenyelmesen, es irto sok energia, hogy a hozzad hasonlok kozott talaljunk egy normalis ferfit vegre. es hidd el, ezek a ferfiak nem verik magukat a ‘heti atlag 3 tetszesukre’ mert az szanalom.

2021. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
9 vagyok. Annyit tennék hozzá a 14-eshez (akinek minden szava igaz), hogy ha selejtet keresel, akkor nézz tükörbe, ne minket nevezz annak, csak mert le lettèl érvelve, és nem tetszik a valóság.
2021. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

azt megtuduk a nagyon okos (es persze jo pasi!! lol) kerdezotol, hogy fogyatekosok vagyunk, de ezekre a kerdesekre tovabbra sem sikerult valaszolnia:


ha egy no ‘atlagszep’ mi is azzal a gond, ha sok pasinak tetszik? gondolom, nem nezted vegig egyenkent az osszes matchuket, siman lehet, hogy tele volt atlag pasikkal. egy atlag pasinak miert ne tetszene egy atlag no?!


arrol nem is beszelve, hogy ezzel a sajat ostoba elmeleted cafolod meg, miszerint a nok tul valogatosak. mar hogy lenne tul valogatos, ha 99+ pasival osszematchelt mar?!


egyebkent meg miert nem eleg a heti 3, minden napra 10 not akarsz vagy mi?!

ha abbol a heti 3 kezdemenyezobol csak 1-gyel is randizol, az mar boven eleg es akkor felmerul a kerdes, hogy mi a baj VELED, hogy ebbol a rengeteg randibol egy sem mukodik es folyton az uj noket hajtod. talan egy sem eleg jo, mert tul magasak az igenyeid?!

vagy csak meg akarod oket dugni es kesz, johet a kovetkezo?!

2021. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
valaszolni tovabbra se vagy kepes, te sikertelen JO PASI 😂😂😂
2021. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Eleve egy szellemi toprongy tette fel a hasonlóan szellemi toprongy kérdését. Magadat gondoltad értelmesnek?

Mert ez elég nagy tévedés.

2021. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Csak jelzem a még itt lévők kedvéért, hogy válaszoltam az írni nem tudó 15-nek meg a csatlósának, csak töröltették a válaszomat. Majd ezek után számon kérik rajtam, hogy miért nem válaszolok - gerinces hozzáállás. Ebből is látszik, hogy mindent elbír a jellemük kb. csak az igazságot nem, meg a tükörképük látványát.
2021. máj. 24. 13:27
 19/20 anonim ***** válasza:
96%

te egy vicc vagy:D

es meg csodalkozol, hogy nincs nod?


mondjuk az nem merul fel a csokott agyadban, hogy nem mi toroltettuk, tehat nem is lathattuk, hanem valami mas joerzesu ember, aki szinten rosszul van az ostoba gyulolkodestol, ami omlik beloled?! arrol nem is beszelve, hogy ha toroltek, akkor annak nyilvan meg volt az oka, valoszinu ott is omlott a szadbol a fos.

miert is nem tudok irni, te gyoker? jaj nem hasznalok nagybetuket meg ekezeteket, akkor biztos nem tudom, hogy te valojban Gyökér vagy es nem gyoker. verd ki erre es erezd felsobbrendunek magad, mr. helyesiras. te jo pasi, akinek nincsen noje:D:D:D

2021. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
95%
Hisztis incelke, kocc🥰
2021. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!