Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított már a párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított már a párjával valaki, mert itt azt tanácsolták neki?

Figyelt kérdés

Feltettél egy vagy több kérdést, majd a legtöbben azt tanácsolták: szakíts! Te pedig megtetted.

Nem érezted úgy, hogy mégis ismeretlen emberekre hallgattál ahelyett, hogy számodra közel állóktól kértél volna segítséget, vagy jobban átbeszéltétek volna a gondjaitokat az exeddel?

A másik kimenetel hogy nem szakítottál, és azt bántad meg.

Megérte utólag az adott döntést meghozni a gyk-s válaszolókra hallgatva? Attól függetlenül hogy helyes vagy helytelen tanácsokat adtak.


2021. máj. 25. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki kiír ide egy kérdést a kapcsolatáról, annak javarészt komoly oka van. Valószínűleg nem ez az első hely, ahova az emberek tanácsért fordulnak. Én pl. akkor jöttem ide kérdést feltenni, mikor már nagyjából bennem is megérett a gondolat a szakításra, de még kellett megerősítés ismerősöktől/ismeretlenektől egyaránt. Mikor azt láttam, hogy nagyjából mindenki úgy látja a problémámat, ahogyan én, akkor adott egy plusz löketet ahhoz, hogy megtegyem azt, amit egyébként is megtettem volna, csak esetleg később. És nem, nem bántam meg.
2021. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Engem inkább megerősítettek benne, hogy ne tegyem.

Elriaszt teljesen az a mindenbe beleszaró pökhendiség, új élet, ja persze.

2021. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem ilyen nem volt, de ez egy érdekes dolog.

Gondolom sokszor fordul elő hogy ha valakinek valami problémája van, akkor előbb a családjával, barátaival beszéli meg. De a család vagy a barátok ritkán mondják azt hogy szakíts. Egyrészt senki nem szeretne a ludas lenni, ha valami rosszul alakul, másrészt a közel állók nem tudják objektíven nézni a dolgokat vagy legalábbis jóval nehezebben. Ha egy barátnőm tanácsot kér, persze igyekszem objektív lenni, de mivel barátok vagyunk, megvan az érzelmi kapocs, neki azt akarom hogy a legjobb legyen, az ember nem tud teljesen elvonatkoztatni attól hogy kiről van szó.


Idegenek, pláne látatlanban viszont sokkal objektívebben tudják kezelni a kérdést, mert nem ismeri, nem tudja ki. Lehet a szomszéd, lehet egy barátja, de nyilván akár egy vadidegen.



Szerintem egyébként relatíve kevesen lépik ezt meg ténylegesen, mert sok a kapcsolatfüggő ember. Meg persze azért szortírozni is kell a válaszok közül.

2021. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarok ünneprontó lenni, de az ilyen jellegű, az életemet komolyan befolyásoló szituációkat SOHA nem itt szoktam " eldönteni".

Az a baj, hogy sok ilyen kérdést látok, olvasok, néha persze én is leírom a véleményem, de ÉN/MI nem vagyunk a kérdező helyében, nem tudunk sok kis apró, de fontos információt, stb...

2021. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Aki itt komolyan veszi a gyakori-felhasznalok valaszait azzal nagy problema van.


Itt minden masodik valaszado egy troll vagy rosszindulatu vagy szorakozik.


Talan meg a deakon a csoves jobb valaszokat adna mint itt a felhasznalok.

2021. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de már bánom...

így visszagondolva.

2021. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!