Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnál/tanácsoltál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnál/tanácsoltál a gyerekednek az első szexe előtt?

Figyelt kérdés
Én annyit mondanék neki, hogy a partnerét jól válassza meg, legyen tapasztaltabb. A lányomnak azt, hogy semiképp se legyen szűz a apasi, legyen jó tapasztalt, legalább 4-5 nője legyen előtte. Ne legyen szégyenlős és élvezze. És opersze védekezzenek.
2009. aug. 12. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
miért kell, hogy a lány pasija ne legyen már szűz? :O
2009. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kankalin ***** válasza:
69%

Tényleg ezt mondanád a lányodnak az első alkalomra?! Feküdj le lányom valakivel akinek már volt előtted 4-5 pasija és ennyi?! Semmi érzelem?! Mit akarsz nevelni? Útszélit?! Gratulálok!

A Jóistent kérem, hogy neked soha de soha ne legyen lányod!

2009. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Furcsa a hozzáállásod! Ne lepődj meg, ha a lányod nem fog beszámolni róla mikor és kivel került ágyba először. Inkább bízzad egy szakemberre, mert nem tűnsz alkalmasnak egy kislány szexuális felvilágosítására!
2009. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Öööö...


Az első barátom szintén szűz volt, és vele volt a legjobb a szex, jobb, mint némely tapasztaltakkal, akik utána jöttek.


Úgyhogy szerintem nem feltétlenül függ össze az előző partnerek száma és a szexuális összhang.

2009. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

És elsősorban azt, hogy védekezenn.

Aztán hagynám, hogy kérdezzen, mégis ő tudja jobban, mire kíváncsi.

2009. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mert fontos, hogy tapasztalt legyen, tudja mit csinál. Egy szűz pasi csak izgul, stb. elég ha a lányom tapasztalatlan. De inkább azt írjátok le, hogy ti mit mondanátok neki.

Az utolsónak köszönöm.

2009. aug. 12. 20:49
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Én elsősorban arrakérném meg, hogyha tervezgetik akkor szóljon nekem. persze nem kell egyből beszámolnia róla, elég akár 2 hónappal elötte.

Ez szerintem azért fontos, mert ha lányom lesz akkor bármit kérdezhet majd tőlem, nem fogok meglepődni sem és normálisan megtudjuk beszélni a dolgokat és bármikor kérhet segítséget/tanácsot. És persze felhívnám a figyelmét a védekezésre. Ha fiú gyermekem lenne akkor is nyugodtan kérdezhetne bármit és elmondhat bármit, de max az apja jobban tudná rá a választ. :)

2009. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Én is azt tanácsolnám, hogy ne egy tapasztalatlan sráccal csinálja először..lehet lepontozni.
2009. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Általában a fiatalok megszerzik a szükséges információt az internetről, a magazinokból és a barátaiktól. Nem is biztos tehát, hogy lehet nekik újat mondani :)


Ha egy fiatal egyáltalán semmit nem tudna a szexről, akkor ezt mondanám:


- jól válassza meg a partnerét, olyan legyen, akit jól ismer, és akiben megbízik

- védekezzen; ha szakad az óvszer / elfelejtődik a tabletta, vegyen be hetvenkét órás tablettát

- nem valószínű, hogy az első lesz a legjobb egész életében, ne várjon csodát, ha lány, még fájhat is

- lehetőleg mielőtt sor kerül az aktusra, pettingeljenek néhány hétig/hónapig, hogy megismerjék magukat/egymást, és közben figyeljenek oda, hogy nehogy sperma kerüljön a lány nemi szervének közelébe

2009. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

1. válaszoló vagyok. Én szűz pasival vesztettem el, és mindketten tudtunk mindenről. Arról, hogy védekezni meg minden. És csodálatos volt felfedezni a másik nem testét. És még nevetés is belefért. Azóta meg mindenfélét közösen találunk ki. Sokkal jobb.

Mellesleg, ha a lányod egy szűz fiúba szerelmes, akkor lebeszéled róla?? :O

Volt egy válaszoló, h 'legalább 2 hónappal előtte' a legtöbb lány túl van rajta 2-4 hónap között. :D


Mit mondanék? először is, ha már belépett abba a korba (14körül) és olyan pasizós akkor a lányomnak mondogatnám, hogy ne csináljon butaságot, szerelemből legyen az első, mert arra örökké emlékezni fog,és annak ÚGY OTT AKKOR kell megtörténnie.

Ha fiú, akkor ugyanezt és hozzátenném, hogy ne érdekelje a többi srác akik minden 7végén mással csinálják.

2009. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!