Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a barátnőm a plázában? Nem igazán értem.

Figyelt kérdés

Vásárolgattunk, ettünk ma az egyik budapesti plázában barátnőmmel. Összefutottunk egy barátnöjével is véletlen, pár szót váltottak, majd lerázta hogy sietünk haza. Én pillaztam csak magamba hogy nem sietünk amugy sehova. 😂 Mondta hogy még elmegy mosdóba mielőtt indulnánk haza, megkért hogy fogjam meg a taskáját és várjam meg kint. Jön kifele kérdezem mehetünk erre mondja nekem hogy adjam a táskáját mégis kell. Mondom ok. Par perc múlva kijött és indultunk haza de tök szótlan volt egész uton mig el nem köszöntünk egymastól.


Most azon gondolkozom hogy mi rosszat csinálhattam de semmit. Egy rossz szót se szóltam, nem tudom mi baja volt. Elvileg pénteken jön át hozzám.



2021. máj. 25. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
Jó barátnő lehet, ha nem mered tőle megkérdezni.
2021. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Megjött neki, és összevérezte magát, azért sietett haza, és azért kellett mégis a táska.
2021. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ötletelek:

nem akart a barátnőjével beszélgetni; gondolom nem valami közeli barát, lehet inkább csak ismerős.

Mosdóba kellett mennie, amikor rájött, hogy megjött neki és mégis kell a táska. Cikinek érezte a helyzetet, mert ebből már te is tudhattad, hogy mi a szitú.

Ennyi. Ha pontosabb infót akarsz, tőle kérdezz

2021. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
Ha kiment táskáért a mosdóba majd vissza, akkor valószínűleg megjött neki. Elég nyilvánvaló. Nekem is rossz kedvem van amint megjön.
2021. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam de tudtommal két hete jött meg neki. Mivel akkor emiatt nem szexeltünk. És emlékszem is hogy akkor nagyon görcsölt a pocija. Szóval sztem nem.
2021. máj. 25. 20:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van egy kis ovulációs vérzése és ez megijesztette.
2021. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. :) nem hiszem hogy le fogja harapni a fejed. :)
2021. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hete volt meg neki, akkor most peteérése lehet, ami erős fehérfolyást okoz, lehet olyan lett a fehérneműje és azért kellett a tisztasági betét.
2021. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Vagy látványosan bejöttél a csajnak, amit te nem vettél észre, de ő igen, így kimentett titeket. Felbaxta rajta az agyát és elment a mosdóba arcot mosni. Mivel nem higgadt le, kiment a táskájáért és elmajszolt fél levél xanaxot, amit lekísért két korty gordons dry ginnel, amit a táska zippzáros fakkjában tart egy szálcsiszolt nemesacél flaskában. 😃
2021. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagy a képzelőerőd 9-es. 😂😂
2021. máj. 25. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!