Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok olyan valós történetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok olyan valós történeteket, ahol minden rendben van a kapcsolatban, nincs megcsalás, mindenki boldog? Most szingli vagyok, de ezt a sok sztorit olvasva elmegy a maradék kedvem is a párkereséstől...

Figyelt kérdés

Hihetetlen ez a sok megcsalós történet, amit itt lehet olvasni minden nap. Néha olyan érzésem van, hogy ugyanazok az emberek írják ki máshogy feltéve a kérdést, egy szerető, egy feleség és egy férj, mindhárom szempontból napi több, ha tényleg ez a helyzet, akkor nagyon gáz világban élünk. Hogy álljon így neki az ember a párkapcsolatnak, hogy vállaljon gyereket? Hogy majd úgyis elhagyják, megcsalják, vagy ő fog csalni, szakítani, elhagyni? Nyilván két emberen múlik egy kapcsolat minősége, de amit itt látok, az valami borzasztó.

Kérlek, írjatok boldog emberek, hadd tanuljunk tőletek!


2021. máj. 26. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a boldog, stabil párkapcsolatban élő emberek nem fognak kérdéseket kiírni gyakorin, ezért jó tanácsként mondom, hogy kicsit detoxikáld magad :). Nekem is jót szokott tenni.

Amúgy milyen történetet szeretnél? Nekem nagyon jó párkapcsolatom van, az előző meg közepesen jó volt.

2021. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Nekem most olyan párom van, akiben abszolút bizom, eleve nagyon nagyon kevés párkapcsolata volt, szóval kétlem ha fiatalon 10 évig volt egyedül, akkor most, hogy vagyok én akivel minden klappol, amikor tök boldog, most csalna meg..

De az előző páromban is pl. atombiztos voltam...hozzá a Palvint is beengedtem volna, annyira :-)

Nem rakjuk ki a boldogságunkat facere meg sehova, figyelünk egymásra, ennyi.

2021. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt tényleg vannak ismétlődő kérdések, amit ugyanaz ír ki, másrészt nem is mindegyik igaz, van aki csak unatkozik és kamu történeteket talál ki ide, harmadrészt meg akinek jó a kapcsolata és nincs probléma, az nem fog ezzel kapcsolatban kérdést kiírni. Szóval ne ebből indulj ki :) Én boldog kapcsolatban vagyok évek óta, sose volt se megcsalás, se drámázás, de még egy komolyabb veszekedés se. Baráti társaságom nagy része is jó kapcsolatban van. És őket jól ismerem, szóval nem az van, hogy csak a külvilágnak mutatják, hogy hogy szeretik egymást. Persze olyat is ismerek, akik már csak a megszokás miatt vannak együtt.

Ne add fel, megértem hogy az itt látottak elveszik a kedved, az enyémet is elvenné a párkereséstől, de szerencsére nem mindenki ilyen és vannak még boldog kapcsolatok.

2021. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Milyen történetet szeretnél? 18 évesen szerettem bele a férjembe, született 4 gyermekünk, boldogok vagyunk, hűségesek, szeretjük egymást. 46N
2021. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
5 éve vagyok együtt a párommal, nagyon szeretjük egymást és elvileg mindketten hűségesek vagyunk egymáshoz. Azért írom, hogy elvileg, mert teljesen biztos csak abban lehetek, amit én csinálok, az esélye mindig ott van, hogy a másik tilosban jár. Bízom a páromban, nem feltételezem, hogy kockára tenné a boldogságunkat, de abban az emberben is vakon bíztam, aki mint később kiderült, fél éven át a barátnőmmel csalt meg. Akit egyszer nagyon durván pofára ejtenek, az később jóval óvatosabb lesz. Ettől függetlenül még boldogság van, de már nincs álomvilág rózsaszín felhőkkel és szerintem ez így pont jó 😊
2021. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Az autoszerelo csak rossz autokat lat. Egy parkapcsolati problemakkal foglalkozo oldalon csak ilyen kerdesekbe fogsz botlani. Ne a virtualis terben tapasztaltakbol indulj ki, rengeteg a kisstilu, rosszindulatu ember, aki kifejezetten kart akar okoz masoknak, mert o boldogtalan. Szamtalanszor olyanok irnak ki kerdeseket, akik veszekedni akarnak, mert ennyire nincs senki, aki eloben szoba allna veluk. Igy legalabb foglalkoznak veluk. Majd kiirjak ugyanazokat a kerdeseket, akar egy forgotaras pisztoly, amig reagal rajuk valaki. Amikor pedig mar teljesen lapos a tema, kitalalnak mast.
2021. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Pontosan ilyen történetekre "vágytam", hogy kicsit helyrebillenjen a mérleg nyelve, hogy ne gondoljam azt, minden párkapcsolat eleve kudarcra van ítélve és bele sem érdemes kezdeni :D Írjatok bármit, ami benneteket boldoggá tesz a kapcsolatotokban, amitől jól érzitek magatokat, amitől tudjátok, hogy jó helyen, jó kapcsolatban vagytok. Hogy legyen egy kis remény :)
2021. máj. 26. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Öt éve járunk együtt, négy éve együtt is élünk, idén megkérte a kezem. Tervezzük az esküvőt és babát szeretnénk. Nagyon fontos számunkra a hűség. Sajnos a csapból is a megcsalás folyik, ami mindkettőnket megvisel, mert ahogy te is írod az embernek elmegy a kedve az egésztől, bizalmatlanná válik.

Szeretünk együtt időt tölteni, van közös hobbink és minden hónapban elmegyünk randizni 1-2x de mindkettőnknek van önálló élete is, barátai, hobbija, nem lógunk egymás nyakán. Az együttélés olyan, amilyennek elképzeltem. Alapvetően nem vitázunk de néha azért van összezörrenés. Nem tartogatjuk sokáig a haragunkat, elnézést kérünk. Nem tudom milyen házasnak lenni, vagy lehúzni 30 évet valakivel de ez az 5 év olyan mintha egy pillanat lett volna. Amikor este lefekszem boldognak érzem magam, elégedett vagyok. Támogatjuk egymást, vannak minden évben megvalósítandó céljaink (2-3) és eddig még mindig elértük, amit szerettünk volna.

Rengeteget tanulok a kapcsolat által, tudom mire vágyom és igazán sikeresnek érzem magam az életemben. Azt hiszem ha a megfelelő ember mellett vagy, megérted mi fontos az életben. Persze nekem is van rossz napom és van, hogy elkap a depi de meghallgatom mások történetét vagy megnézem itt ki milyen problémával küzd és rájövök, hogy az amit én problémának látok valójában nem az.

Itt, mivel anonimitásba burkolóznak az emberek sokszor másokon töltik ki a frusztrációjukat, osztják az észt olyasmiről, amit ők otthon pont nem úgy csinálnak. Maguk alá próbálnak gyűrni a kommentekkel, minden kérdésnél ezt látom: "hogy tudsz kiírni ilyen b*romságot", "nőlj fel", "szánalmas vagy" de nem fontos mit mondanak. A te életedet úgysem ez határozza meg, hanem, hogy te mivel töltöd meg. Élvezd az életet, tedd azt amit szeretnél és sose érdekeljen más mit gondol vagy ő hogyan csinálta volna másképp a helyedben. Csinálja másképp a saját életében. Ha te hűséges vagy és hűséges társat szeretnél minden esélyed megvan rá, hogy megtaláld és ha valaki megcsal, nem értékel, azért nem kár. Ne azzal törődj, hogy keresed a társad, megtalál ő ha készen állsz rá. Fejleszd magad és élvezd az életet, hiszen a kiegyensúlyozottságod, örömöd az, amit meg tudsz osztani a másikkal. Ne a másiktól várd a boldogságot, hanem érd el magad. Sok sikert!

2021. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7%

Beleszerettem egy házas férfibe. Őrületes mágneses vonzalom volt köztünk. Ő is ezt érezte, ő mondta ki először.

Évekig vívódott miattam, de nem akarta elveszteni se a gyerekeit, se a feleségét, akit szeret. Soha nem feküdt le velem. Többször utánam nyúlt, de mindig meggondolta magát.

Hát biztos nem erről álmodozunk kislánykorunkban.

De ő még így is a feleségét választotta, hogy erős vonzalom volt köztünk.

Van ilyen házasság is, úgy tűnik.

2021. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!