Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-23 évesen járnátok 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-23 évesen járnátok 30 éves férfival? Nem nagy ez a különbség? Lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
20 és fél éves vagyok, nagyon tetszik egy srác aki már 30, jól elvagyunk szeretek vele lenni, de van aki azt mondja hagyjam mert idős hozzám, van aki meg azt mondja pont ideális ez a korkülönbség.
2021. máj. 27. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
ha 30 évesen nem egy le strapált alkoholt vagy drogot sűrűn fogyasztó személy, akkor nem hiszem hogy akadálya lenne biologiailag !
2021. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sok lenne, de ahogy érzed.
2021. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
A szüleim között 11 év van. Bár tény, hogy elváltak, de ez leginkább azért történt, mert fater alkesz lett...
2021. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem sok lenne, de amúgy általánosságban nézve szerintem nem vészes, ha jól kijöttök. Persze fontos tisztázni, hogy ki mit vár a kapcsolattól és kb. mikor - de ez korkülönbségtől függetlenül alap szerintem.
2021. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
21 voltam, a férjem 28 mikor megismerkedtünk. Tehát 23 voltam mikor ő 30. nem éreztem nagynak a korkülönbséget. Én az átlagnál mindig is érettebben gondolkodtam, komoly kapcsolatot kerestem. Ő meg már simán abban a korban volt, hogy csak komolyban gondolkodott. Most 28 vagyok, ő 35. Összecsiszolódtunk, egyáltalán nem tűnik fel a hét év korkülönbség.
2021. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Aki 20 és felet ír, az még gyerek fejben, azt hiszi ettől öregíti magát..


Nem mennék bele, határeset nagyon, de amúgy ez a korkülönbség rengeteg nekem, másoknál a megjegyzem, hogy jó nagy, de azért nem akadok ki rajta..


5 éve még kistini voltál, ő meg már akkor is felnőtt férfi..

2021. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

6. Istenem, annyira jó hogy itt vagy nekünk, hogy egyetlen megnyilvánulásból könyvet tudj írni egy másik ember személyiségéről. Szerintem vigyázz, mert már jobban ismered a kérdezőt, mint ő saját magát.


"5 éve még kistini voltál, ő meg már akkor is felnőtt férfi.."

És? Ennek van a világon bármi jelentősége? (Segítek: Nincs.)

2021. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
7. Igazad van, a 6-os valami mélyen buta ember aki nem tudja hogy minden plusz évvel bölcsebb és éretebb lesz az ember, neki a 15 és a 23 éves ugyan az, jó vannak sokan akiknél bizonyos dolgok még tini szinten maradtak de kinek ne lenne ilyen szokása ha nem egy konzervatív típus..
2021. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
23 vagyok és nekem a 29-30 a határ. Az is csak azért, mert a korombeliek éretlenek, gyerekesek, felelőtlenek és ostobák (tisztelet a kivételnek)
2021. máj. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Az évek alatt az ember tapasztal érik, változik a gondolkozása. Nincs egy fix határ, ahonnan mindenki egyforma, olyan határ van(18), ahol már mindenki elérte a minimumot, de ettől nem álltak meg a fejlődésben(a normálisak), hanem szépen fejlődnek tovább. Az idősebb félnek a 18hoz képest 12 évet volt ideje fejlődni, a fiatalabbnak meg 2 évet..


Ha egy szinten vannak, az idősebb féllel valami gond van, akár férfi akár nő.


A fiatal fèl még olyan fiatal, alig élt, látott, tapasztalt, neki nem felróható, hisz egy két éve mèg gyerek volt, hogy nem veszi észre milyen gond is van azzal, aki lelkileg hozzá vonzódik idősebb létére..


Testileg oké, minden felnőtt azt csinál egymással, amiben kölcsönösen megegyeznek, egyéni preferancia kérdése mit élveznek.


De mindenki másnak kellene tudnia, hogy 10 év az rengeteg. Én csak 28 vagyok, de hú, 10 év alatt mennyit változtam.


Aki amúgy magát érettebbnek tartja, azok mindig éretlenek, kilógnak, valami gondjuk van, nem látnak eléggé magukra, megrekedtek, kimaradt nàluk valamilyen érési, tapasztalási fázis, talán félnek, szoronganak.. nem az érdeklődése, tevékenysége miatt lesz valaki érett, sem azért, mert nagy terveket szövöget, hogy majd félrerak gyerekre és házasságra, amit már vár, meg sírig tartó kapcsolat kell neki..


hjajj.


Emberek.


Na mindegy, annyira nem vészes, de azért sok rendesen. Ne aggódj, valószínű, hogy elvenne, másik 20 éves lány nem állna le vele, jó fogás vagy a számára, sokáig fiatal maradó feleség.

2021. máj. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!