Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap olyan féltékeny voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap olyan féltékeny voltam, mint még soha életemben. Fizikailag rosszul voltam, attól féltem, hogy elájulok, vagy megöl a vérnyomásom. Extrém volt. Elmesélem lenn, mi történt, és aztán annak alapján adjatok tanácsot! Mit tegyek a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 25, tetszik egy férfi, szintén 25. Ami köztünk van, az haveri viszony. Én sokkal többet szeretnék, és általában mindig azt is éreztem, ő is vevő rám, csak még nem billent át annyira a mérleg, hogy randira is hívjon. Egy közös ismerősünk baráti összejövetelt szervezett a lakására, és én megörültem ennek, úgy éreztem, most vagy soha, együtt leszünk, ha nem is kettesben, kötetlen környezetben, és hátha most átbillen az a mérleg. Kicsíptem magam, kaptam is bókokat. Ő személy szerint nem bókolt, de láttam a nézésén, hogy bejövök neki, és az alapesetben bőven elég. Dumáltunk, ittunk egy pohárral, ettünk chipset. Jól éreztem magam, dumáltam kettesben is a kiszemeltemmel, rengeteget nevettünk, felszabadultan indult az este.

Aztán teljesen tönkrement. Az történt, hogy az egyik csaj elhozta egy barátnőjét, aki "külsős" volt, vagyis csak ő ismerte. És onnantól, hogy megérkezett, kész volt minden. Aki tetszik férfi, elég hamar odament, leszólította, és beszélgetni kezdett vele. 5 percet nem teketóriázott, azonnal rárepült. A lány meg láthatóan vevő volt a közeledésére, mosolygott. Már ott kezdtem rosszul lenni, befeszültem, nem hallottam, nem láttam, és főleg, nem ismertem magamra. Aztán előkerült egy társasjáték, amihez túl sokan voltunk, úgyhogy 1-1 karakterként 2-3 ember szállt be. És ők kettesben lettek a feketék, én meg összekerültem másokkal sárgának. Végig kettesben játszottak feketeként, tehát órákig össze kellett dolgozniuk, közben folyton nevetgéltek, dumáltak. Kezdtem rosszul lenni. Valaki a csapatomból észrevette, hogy valami nem stimmel velem, kérdezte, jól vagyok? Hazudtam, hogy igen, de kimentem a fürdőbe. Nagyon rosszul voltam, mintha kicserélődött volna az életem, vagy nem is tudom.

Késő este, mikor már vége volt a társasnak, és már mindenkiben volt valamennyi alkohol, akkor meg elkezdtünk zenét bőgetni, mindenki kérhetett számot. És akkor egyszer csak ez a lány fölállt, és elkezdett táncolni az egyik számra. Kiderült, hogy egy kicsit tudott táncolni, valami fura stílusban, ami ma népszerű. (Azt hiszem, shuffle, de nem biztos, mert nőiesebb volt, mint ahogy az LMFA táncol.) Hát akkor paff voltam. Irigyeltem, hogy nem zavarja, hogy nézik, hogy tud, hogy laza, és mindenki nézte, volt aki fölvette mobillal, volt aki próbálta utánozni, persze azon csak nevetni lehetett... Mindenki ünnepelte, én csak a férfit figyeltem, aki tetszik, nem is léteztem számára.

Elsők közt léptem le. A szabad hűs levegőn kicsit kitisztult a fejem. Úgy éreztem, órák után először kapok levegőt. Kajakra nem ismertem magamra, milyen rosszul lettem a féltékenységtől. Lehet, hogy valakit szó szerint megöl az ideg? Tudom, nem tehet róla az a lány, de attól még szó szerint, szívem mélyéről gyűlölöm, utálom, szétverném. Látjátok, ilyet se szoktam soha írni, még utálkozni se szoktam, nem hogy verekedni vagy gyűlölködni, most mégis ezt érzem. Ezért mondom, nem ismerek magamra.


Szóval akkor hogyan tovább? Van még rá bármi mód, hogy ez a férfi rám vágyjon a jövőben?


2021. máj. 27. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Ezt elbuktad. Nem mintha lett volna bármi esélyed is annál a férfinél.


Egyértelműen bejöttek egymásnak és valószínűleg fel is vették már egymással a kapcsolatot és igen, járni fognak. Vagy dugni. Mindegy, a lényeg, hogy te soha nem leszel ebben a pozícióban nála.


Lépj tovább és éld az életed.

2021. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem már régebben rá kellett volna startolnod. Addig bohóckodtál meg vártál amíg egy rámenősebb csaj megfogta őt.
2021. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint csak te érzed, hogy ő is vevő rád..
2021. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Tyű mond, hogy nem kiskorú vagy még 🤣🤣🤣
2021. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

fhu mintha valami 13 eves irta volna.. de viccen kivul, ez a feltekenyseg nem normalis. mondjuk semmi sincs koztetek, tehat elegvicces egy ismerosre feltekenykedni.

ha bejottel volna neki, mar reg lepett volna, mint ahogy ennel a lanynal is lepett.

2021. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha azoknál próbálkoznál akik bókoltak neked?
2021. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Tessék érzékelni mikor nincs esélyed!

A pasas a rámozdulós, nem a mulya fajta. Ez lejött a sztoriból. Ergo nem félszegségből nem közelített hozzád, hanem mert mint nő, nem érdekeld. A többit mind csak Te láttad bele, mert bele akartad látni. Engedd el, ez a vonat sosem volt a te járatod.

2021. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jösz be a srácnak. Ha igen, akkor már rég alakult volna valami, mint pl. ennél a lánynál a szemed előtt.
2021. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, mi van a többiekkel akik bókoltak?
2021. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most visszagondolok, kik bókoltak: 3 nő, és 2 férfi. Férfiból az egyiknek felesége van már. Marad 1 szingli férfi, aki bókolt... Aranyos ember, de nem érdekel jelenleg.
2021. máj. 27. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!