Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen a megcsaláson hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a megcsaláson hogy lépjek túl? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm hosszú együttélésünk alatt elöször,sok hónapos viszonyt tartott fenn a hátam mögött. Ellaposodott a kapcsolatunk az utobbi időben nem törödtünk egymással eleget,munka stb miatt. Megprobáljuk helyrehozni az életünket de az a gondom hogy azt mondja nem érez megbánást amiatt hogy megcsalt mert lapos volt a kapcsolatunk,azt mondja az adott neki valami pluszt,ezt monst hogy dolgozzam fel igy?
2016. okt. 30. 06:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy ertelmezd ugy, ahogy mondta. A megcsalas nem ellened iranyult. A kapcsolat lapos volt, o meg nem akart lapos kapcsolatot, de nem is akart teged elhagNi. Bar en tobbnyire kapcsolatparti vagyok, azaz az a velemenyem hogy amig lehet tartani kell a kapcsolatot, itt megis azt mondanam hogy valszeg szakitanotok kellene.
2016. okt. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szia,de azt mondta feszt a szeretőjének is hogy engem szeret csak amikor kellett akkor ugymond elövette 2 évig volt mellettem valakije
2016. okt. 30. 07:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz egy ilyen kapcsolatot helyrehozni???
2016. okt. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Ez, egyéni dolog. Mindenki másként tudja feldolgozni. Huszonévesek még hevesen reagálnak, nem igazán tudnak mit kezdeni vele. Harminc felett már sokkal könnyebben feldolgozzák, túl lépnek rajta az emberek.
2016. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2 év azért rengeteg idő

az nem fellángolás

2016. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Azért sok dolgot nem tudtok, amit privátban leírt nekem. Itt azért egy majd 20 éves kapcsolatról van ám szó, tehát 40 év körüli pár.
2016. okt. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkabb ezen a rinyan lepjel tul.
2016. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szergej55 ***** válasza:
Dobd ki a halálba, itt nincs mit helyrehozni.
2016. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

És kit izgat, hogy majdnem 20 éves kapcsolatról van szó?! A megcsalás semmilyen kapcsolatban nem fogadható el, sem egy 2 hónapjában, sem egy 20 éves en, sem semmilyenben.

Az meg vicc kategória, hogy 2 (!!) éven át tartott a viszony.. ez nem csak sima kis fellángolás, ezen nincs mit helyrehozni!!

2016. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ő nem rinyált sehol. Hol látsz rinyát? Szeretné elfogadni és megérteni a dolgot...
2016. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!