Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttetek a szalagtűzős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttetek a szalagtűzős partneretekkel?

Figyelt kérdés

Összeállítottak minket táncra de én nem akarok vele összejönni, de 2-3 hónap gyakorlás lesz, ugye nem kell ehez összejönni vele?


18f



2021. máj. 27. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De, meg is kell dugnod. Sajnálom, ez benne van az apróbetűs részben. Nem olvastad el, mielőtt elvállaltad a szalagtűzést?
2021. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De nem jön be
2021. máj. 27. 20:02
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
De akkor is! Kö-te-le-ző!!! Ez nem kívánság műsor!
2021. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Dehogy kell! A mi sulinkban általában az volt a "hagyomány", hogy inkább barátokat kérnek fel táncolni, akiknek van választása. Persze mindig volt olyan, hogy párok táncoltak együtt, vagy hogy próbák alatt jöttek valakik össze, de 1) ez elenyésző volt az összes szalagavatóshoz képest, és 2) nem kötelező párkapcsolatba kerülni senkivel, akivel nem akarsz.


Én volt táncpartnerem meleg (igaz, akkor még nem tudtam), szóval egyértelműen nem lett belőle semmi, viszont baromi jól elszórakoztunk a próbákon. :D

2021. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Meg itt a nagyrészünk nem is felkért hanem a tánctanár állított minket össze még más osztályból is
2021. máj. 27. 20:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, ez a kérdés kamu. Már miért kéne összejönnötök?

Ez csak tánc.

Amúgy is a kategóriát is eltévesztetted, felnőtt ember ilyet nem kérdez.

2021. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez nem csak egy tánc, én nagyon izgulok
2021. máj. 27. 20:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, légy szíves próbáld már meg értelmesen, érvekkel megindokolni, hogy ugyan miért kéne összejönni vele? Mi az, hogy "kell" - ki várhatná el ezt tőled?
2021. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk táncpaetnerem?


Nem kamu lehet jobb lett volna tini pákapcsolatba tennem

2021. máj. 27. 20:36
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Nálunk a tanárnő tűzte ki a szalagokat. Na vele összelehetett volna jönni, egyszerre volt nagyon vonzó alakja és magas intelligenciaszintje.


De a szalagavatós táncpartneremmel nem, mert neki volt barátja. De attól még egy szép emlék marad a tánc, főleg mert magamat is meglepve az egyik legjobb lettem a végére, a szánalmas indítás után - különösen a "páros tánc" mivolta miatt, előtte én sosem értem hozzá egy (nem rokon vagy orvos) nőhöz sem a szó szerint vett értelmében. Kicsit ezen túl kellett lendülni (fizikailag is, damn hormonrendszer), de utána nagyon jól ment.


Kicsit furcsa, de máig felismerem a parfümjének az illatát. Bár exeimét is, kicsit kötődöm az illatokhoz. Meg a hangokhoz.


De a külsejüket már nehéz felidéznem, hamar elfelejtem az emberek külsejét.

2021. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!