Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legbutább mondat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbutább mondat vagy tett, amit a párotok/ randi partneretek produkált?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

"Hiányozni fogsz", miközben elsírta magát. Persze amint kimondta már nem volt a párom.


F

2020. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
jaj, félre olvastam a kérdést, "legdurvább"-ként
2020. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor féltékennyé akart tenni a szemem előtt egy nővel a kocsijában, én meg az erkélyről néztem, és majdnem lementem:D
2020. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

...2,5 hónapja voltunk együtt, amikor megkérdezte, hogy "te nem vagy a legvékonyabb, igaz?" és komolyan nem tudta eldönteni. Hát, néztem rá vagy 1 percig értetlenül. 😅

Hozzá tenném, hogy nem vagyok egy csontsovány nő, hanem inkább átlagos testalkatom van, vékonykás.

2020. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Egyik exem azt mondta a randizós időszakban, hogy be kell bizonyítanom neki, hogy nem vagyok pénzéhes k*rv@. Ott és akkor kellett volna megszabadulnom tőle.
2020. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Randin a nő pofonvágott, mert több pénzt kerestem mint ő. Aztán kiderült hogy verték otthon a szülei meg elég szar gyerekkora volt.

Szerencsére kapcsolatban nem voltak hülye barátnőim :D

2020. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor először megszólított...
2020. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 általánossal nagyon okosnak képzelte magát mindenkinél is. Néztük a Vikingeket amikor egyszer csak megszólalt: Angliába egyébként hogyan jutott el a kereszténység, amikor egy szigetország? Én pislogtam egyet és csak annyit válaszoltam: Római birodalom...Mondjuk mindenben nagyon okosnak hitte magát és lenézte az egyetemistákat,legjobban az orvostan hallgatókat persze...8 általánossal...nézte a dr. House-t és azt hitte hogy most már nagy orvos...
2020. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!