Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kihasználni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell kihasználni azt, aki megértő és türelmes?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és azt vettem észre, hogy a megértésem, a toleranciám rendre kihasználják, azaz visszaélnek vele. Ez miért van?
2021. máj. 28. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%

Nyugi, egy kapcsolatban mindig a megértő, a toleráns fél bukik. Vagy aki jobban akarja a másikat. Csak idő kérdése, 1-2-5-10 év, de mindig eljön az idő, amikor tele lesz a bili.


Én arra ösztönzöm a nőket, hogy legyenek kemények, sose fussanak egy férfi után, igenis várják el hogy a pasi udvaroljon. Eleve már itt ki is esne a 80%. De nem, egyből szex, egyből alárendelik magukat, majd jönnek a gyk-ra sírni, hogy milyen szemetek a férfiak(az összes természetesen, mert hát mindegyik egy szemétláda).

2021. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Az emberek ilyenek.


A jobb uralkodik a kevesbe jon.


Az erosebb uralkodik a gyengebben.


Ha nem is az elejen, de minden ember - ember interakcio ebben vegzodik.


Ez ahol ember van mindenhol ott van: Haboruk, munkahely, szerelem, hazassag, csalad (pl testverek).

2021. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyes! Sosem futottam férfi után! Ha az van mondva nem ér rá a masik, tudomásul veszem. Ha sok a dolga, tudomasul veszem, és sorolhatnám. Nem hisztizek sosem, és komolyan mintha az kéne mégis? Na arra meg képtelen vagyok. Viszont a toleranciámmal durvan vissza volt élve mindig is. Szóval nem igazán értem ezt az egészet.
2021. máj. 28. 15:15
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így gondoltam!
2021. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Hát ha a toleranciád és megértésed konkrétan az ilyen rossz húzásokra terjed ki, akkor nem csoda.


Milyen helyzetekben vagy toleráns, mivel szemben vagy elnéző? Az nem túl pozitív, ha mások szemétkedését tolerálod, közben abban reménykedsz, hogy talán megváltoznak...

2021. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Milyen rossz húzásokra? Ha vki nem ér rá, nem fogok a nyakába loholni hogy de érj rá! Vagy nem értem milyen rossz húzásokra gondolsz?
2021. máj. 28. 15:22
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

A 2-es tökéletesen leírta a lényeget. Helyezd bele magad a képletbe. Valószínűleg a pasid nem akar téged annyira, mint te őt. Attól hogy van valakid, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy ő a tökéletes. Sőőőt! Az emberek nagyon kis hányada él azzal, akivel a "sors" elrendelte. Én ismerem mindkét oldalt, pont ez a téma az, amivel már 20 éve foglalkozom. Kegyes hazugságokban élnek az emberek, aztán hol fent, hol lent. Hol szakítani és válni akarnak, hol meg 10 körömmel ragaszkodnak. Egyszer kiakadnak, egyszer megilyednek az egyedüllét gondolatától. Akkor jó egy kapcsolat, ha van szinkron. Vagy mindeketten romantikusak, vagy mindeketten magasról tesznek a dolgokra. Vagy mindketten szeretik a szexet, vagy egyik sem. Vagy mindkettőnek fontosak a programok, célok, vagy egyiknek sem. Sorolhatnám ezeket napestig.


Én ha nő lennék, 2 perc alatt szakítanék ha azt érezném, nem jó a kapcsolat. A megbeszélősdi azért nem jó ilyenkor, mert azt kell nézni, hogy alapesetben milyen a másik fél. Persze amikor be lesz ilyesztve, akkor ideig-óráig teper, de hosszú távon csak időpocsékolás!

2021. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem. Nem szakításról meg rossz kapcsolatról van szó. Hanem arról ha valaki megértő és toleráns, azzal miért kell visszaélni?
2021. máj. 28. 15:26
 9/20 anonim ***** válasza:

Mert ha nem vagy alarendelt, akkor elleneg vagy.


2-es voltam.

2021. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Látom nem érted. Ez az előszobája a szakításnak, válásnak. Szerinted az hogy nem megértő veled a pasid, fog változni? Nekem mindegy, úgy is húzni fogod amíg csak lehet, igazából nem az én élet időmet pazarlod el. Ha neked van kidobandó 1-2 éved, akkor hajrá! Emlékezz majd rám!
2021. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!