Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak folyton csak hangoztatják, hogy nekik aranyos, kedves, megértő, figyelmes lány kell, nem is kell nekik több és a külső sem lényeges, de?

Figyelt kérdés
De aztán mindig kiderül, hogy ja, ha egy lányban megvan minden, amiről álmodnak, de duci, akkor már rögtön nem kell. Közben meg folytatják a siránkozást.
2015. máj. 10. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sose mondtam, h nem számít a külső.
2015. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert az alap, hogy külsőre is vonzó az illető, akivel kapcsolatot kezdünk. Ez nálatok lányoknál is így van.
2015. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert sok ember fogalomzavarban él, nagy különbség van duci és duci lány között, de még annál is nagyobb különbség van duci és kövér lány között.
2015. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hááát. Én speciel sose állítottam olyat hogy a külső egy kicsit se számít. Inkább az a pontos fogalmazás, legyen akármilyen jól kinéző nem kellene ha belsőleg nem tetszik.
2015. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Külső megfog, belső megtart ! :D
2015. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudm melyik pizsamádban àlmodtad ezt...a duci meg a 100kg-os bàlna között is van különbség....
2015. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ducin is annyira imádnék egy ilyen lányt. Most akkor kevésbé vagyok férfi?
2015. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha felesleget látok egy nőn az nagyon taszított! Valami nagyon megkelett fogjon benne, hogy tetszen. 2 éve egy nálam 7 ével idősebb nő úgy adta a tudtomra, hogy tetszik, hogy a farkamat nézte majd a nyelvét harapdálta. Úgy 30cm lehetett köztünk. Tévedés kizárva. Utána verbálisan is közölte, hogy bejövök neki. A lényeg, hogy előtte fel se figyeltem rá, majd jobban megnézve szemügyre véve megláttam a pozitív tulajdonságait. Szép arca van és a haja is tetszett, husis, de nem kövér. A lényeg, hogyha tetszik egy srác akkor add a tudtára, majd meglátod mi történik. Mert lehet ő olyan lányt keres akit én is kerestem, ne legyen husis/kövér. Azóta másképp gondolkodok és az összképet nézem.
2015. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindig is hangoztattam hogy a külső megfog belső megtart.

Ha külsőre nem vonz a személy akkor mégis mi hozzon tűzbe?

Legyen átlagos alkata és nekem tetsszen úgy összességében. Ha ezek megvannak és még ezek mellé kedves akkor kifogtam egy főnyereményt.

2015. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal vagy ugye?


"aranyos, kedves, megértő, figyelmes lány" ---> ez, csak akkor derül ki miután már megismerted az illetőt miután már láttad!

Ergo a külseje alapján méred fel h megismernéd e.

Ugyanez fordítva is.-

2015. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!