Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ebbe mi nem volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebbe mi nem volt az érthető? Vagy én nem lennék elég megértő vele?

Figyelt kérdés

Lehet nem épp ide való a kérdés,de nem tudtam pontosan melyik kategoriába sorolhatnám.Tegnap voltam nőgyógyásznál és felírt egy féle gyógyszert nekem és egyet a páromnak.

(valami fehér folyásom van,semmi más tünet,de a doki szerint ha nem lesz kezelve komolyabb lehet belőle,azt mondja valami virus amit párom hordoz,neki semmi extra baja tőle és jele sincs csak nekem-nem igazán értem,de nem is ez lenne a lényeg)...

Este elmondtam páromnak mi a helyzet,hogy az egyiket nekem kell használni a másikat pedig neki,hogy ő is meggyógyuljon és ne tudja vissza adni szex során majd ezt a fertőzést.

Erre kiborult,hogy már pedig neki semmi baja,ő nem használja amit felirt a doki+hogy a nőgyogyasznak tuti h fogalma sincs h a ferfinak ha baja is van akkor egyáltalan mi lehet,majd ha lesz ideje elmegy urologiara...

sajnos en ezen kicsit kibuktam,szepen ossze is vesztunk ezen...nem tudom,mit kezdhetnek ezzel a helyzettel?en veszem ezt tul komolyan,velem lehet vmi baj?nem ertem miert akadthatott ki ennyire ezen az egeszen?! :(



2015. máj. 6. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Paraszt, már bocs!

Van ilyen fertőzés, el lehet kapni nyilvános WC-től kezdve bárhol és valóban a férfi csak hordozza, nem okoz tünetet; viszont ha nincs kikezelve, akkor visszafertőzi a nőt. Talán kicsit tagoltabban próbáld mondani neki, hátha belemegy a fejébe ...

2015. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Elmondas alapjan leginkabb HPVnek tunik... keress ra guglin es kuldd at annak a fszfejnek..

a HPV a ferfiaknal legtobbszor tunetmentes, de noknel a mehnyakrak egyik leggyakoribb okozoja... ha a pasid nem ekzelteti magat, elrakosodhatsz, vagyis vagy meddo, vagy halott leszel o iatta...

csak mondom...

2015. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg neki szótagolva elmagyarázni,és a végére azt is tedd hozzá,hogy amíg át nem esett ő is a kúrán addig no szex,mert te szívod meg.
2015. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
probaltam már mindenhogy tegnap is és ma is igy a tegnapi felundulás után nyugodtabban,de hiába egyszerüen bárhogy fogalmazok nem érti (vagy nem akarja,már nem tudom)...elmondtam azt is,hogy amig nem kezeli addig együtt se lehet velem en hiaba gyogyulok meg ha ő nem,én meg az egészségemmel nem játszok,de csak kiakad az egészen :/ már nem tudom,hogy értessem meg vele,hogy ez nem vicc :(
2015. máj. 6. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem trichomonas véletlenül? Az is ilyen,hogy a férfiaknál nem igazán van tünete,de minket kikészít. Ha van benne egy kis empátia,és nem szeretne neked ártani,akkor megteszi érted. Lehet,hogy azon kapta fel a vizet,hogy gyanúsítva érzi magát,hogy esetleg félrelépett. Nem akarok bogarat ültetni a füledbe,de általában az védekezik ennyire,ha nem is támadják,aki bűnös.
2015. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem mondtam egy szóval se neki olyat h megcsalna nem is utaltam ilyesmire sőt meg se fordult a fejembe mivel a doki is elmondta h akár egy nyilvanos wc es bármi ilyesmi is okozhatta...
2015. máj. 6. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!