Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magas férfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas férfiak ti örültök a magasságotoknak? (195-205cm)

Figyelt kérdés
Szerintetek előny vagy inkább hátrány nektek? Mind életben mind párkeresésben.

2021. máj. 29. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Egy colos tok mindig előny!
2021. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
hátrány...
2021. máj. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 203cm magas vagyok de nekem csak előny, az utcán nem mert soha senki beszólni, a lányok nagyrésze imádja hogy magas vagyok maximum a nagyon törpék nem, jó kiállásom van mert arányos vagyok magasságom ellenére, mindig én vagyok mindenhol a legmagasabb emiatt alaból tiszteletet kapok, stb
2021. máj. 29. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Én nem. 197 cm vagyok. Alapból vékony alkatú, még régebben edzés nélkül olyan 75-80 kg voltam, ami egy pálcika. Mióta edzek már 90+ körül vagyok, de ezt még a legtöbb ember mindig vékonynak hívja (vagy ha leveszem a pólóm atletikusnak). De persze az utóbbi fél évben is zárva voltak az edzőtermek, megint sokat fogytam, mert ilyen az alap alkatom. Zavar, hogy állandóan megbámulnak és már csak a magasságommal felhívom magamra az emberek figyelmét a környezetemben. Zavar, hogy állandóan megkérdezik kosarazom-e. Zavar, hogy ha sok felé megyek egy nap, akkor akár naponta többször is felhozzák beszélgetésben hogy "De magas vagy!". Zavar, hogy a legtöbb idióta férfi azt hiszi, hogy csak mert magas vagyok (és egész jól nézek ki) biztos megy már a csajozás gond nélkül és nekem nem lehetnek problémáim, nem panaszkodhatok mert mindenki csak azt mondja, hogy nekem magas és helyes srácként biztos könnyű. (Nem az!) Zavar, hogy néha az emberek azt várják csak mert magas vagyok, hogy én legyek a magabiztos, a tökös ember, vagy néha a vezető. Zavar, hogy ha nem figyelek beverem a fejem az ajtófélfákba vagy buszon a felső kapaszkodó korlátba. Sokszor ez miatt kicsit összehúzva járok, hogy ne verjem be a fejem sehová biztosan.

Ja és zavar, hogy nekem is alapból a magas, nagyon magas nők tetszenek (175-185 cm), de velük egyáltalán nincs sikerem. Állandóan az alacsonyabb nők (150-170 cm) találnak meg. Igaz vannak néha sikereim a nőknél, csak éppen pont olyan nőt nem tudok találni, amilyet szeretnék.

2021. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!