Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

140-150 cm magas lányok! Nektek mennyire okoz nehézséget magasságotok a tàrskeresésben?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok. :)

2018. márc. 17. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Semennyire, mindenki cukinak tart. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy jobban bírnak, mint a magasabbakat. 150 vagyok kereken.

19l

2018. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Létezik 150 cm-nél alacsonyabb felnőtt korú ember, akinek nem valamilyen betegsége vagy rendellenessége van?


Azt hittem őket már tényleg törpének hívják.


Igen, ismerek alacsony lányokat, de ők is jellemzően 152-155 centisek, meg egyszer ismertem egy kereken 150 centist. De az alacsonyabb az már durva, nem is tudtam.

2018. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Semmilyen nehézséget nem okoz. Sőt! A +175-180-as pasiknak is ugyanúgy bejövök szinte kivétel nélkül (152 vagyok), tehát nem kell kompromisszumot kötnöm egy alacsonyabb pasival sem. Hála istennek, mert nekem is a min. átlagos (de inkább magasabb) pasik jönnek be. Exem egy 186 centis jóképű srác volt, de nem a magasságkülönbség miatt váltunk el. Jelenlegi párom 192 cm és egyszerűen imádom minden porcikáját. *_*

És szerencsére nemcsak vertikálisan, hanem horizontálisan is tökéletes a mérete (If you know what i mean). :P

2018. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Egy nőnek nem okoz gondot,ha alacsony. Ezért is könnyű a nőknek,az ilyen 140-150 cm-es kis f...szpörgettyűknek is lehet 180-190 cm-es barátja. Férfiak ezen a téren is szívnak sokszor. A nőknek semmi nehézségük nincs párkeresés szempontjából, maximum válogatniuk kell. Mielőtt valaki nekem esne, nincs frusztrációm a magasságom miatt,nekem megfelel,176 cm vagyok,csak leírtam a tényeket.
2018. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:

4.: A lányoknak könnyű a párkeresés.. mesélj még. :D

Tudnék mesélni.. bőven akad olyan lány aki ilyen vagy olyan okból elég körülményesen jött össze / jön össze az aktuális / jövőbeni pasijával.


26F

2018. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ennél picit magasabb vagyok, 156 cm, de sosem volt gondom ezzel. Átlagos magasságú pasijaim voltak, én egyébként kifejezetten örültem volna egy alacsony pasinak, aki mellett nem nézek ki kerti törpének :D de valahogy sose sodort az utamba az élet ilyet. A férjem 180 cm, ez még elmegy, de magasabbat már kifejezetten nem szerettem volna, engem nagyon zavart, hogy röhejesen nézek ki egy kimondottan magas férfi mellett.

30N

2018. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös,ha egy nőnek nehézségei vannak párkeresés szempontjából,az csak azért van,mert játszmázik,tesztelget, hamis elméleteket gyárt, a barátnői hülyeségére hallgat, ezt a férfi megúnja és inkább elmegy sörözni egyet a haverokkal,aztán keres egy másik nőt. A nő meg szokog a barátnőinek,hogy minden férfi ilyen-olyan szemét,brühühű,szip-szip,holott ő cseszte el.
2018. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Engem mar tobb fiu is leterelt, a magassagom miatt, merthogy tul kicsi vagyok (155 cm ), emiatt onbizalomhianyom van, es frusztraciom az emberek kozeleben. Mindig azt erzem, hogy nem vesznek eszre, es nem erek semmit. Ami meg rossz, hogy mivel kicsi vagyok, ezert atlagban 16nak szoktak nezni, igy ez a korosztaly ismerkedik velem inkabb.. aztan elmondom az eletkorom es mindenki leoregez.. Szoval vagy kicsi vagyok, vagy oreg.. :")

Fuck my life

25/N

2018. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

Én imádom az ilyen icipici lányokat, a falat popsijukat és stb :-)

Szóval nekem totál bejönnek :-)


Bárcsak találnék megint egyet diszkrét bnőnek, szeretőnek :-)

2018. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5:


Nem a párkeresés könnyű, hanem szexet találni, ami önmagában is egy fontos dolog. Ezért irigylik a férfiak a nőket.

2018. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!