Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az asszonyok, akik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az asszonyok, akik egy vita kapcsán egyből "kisfarkúnak" nevezik a férfiakat, voltaképp az incelek női megfelelői, frusztrált férfigyűlölők?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 09:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden férfit neveznek kisfarkúnak, csak azt, akivel vitáznak. Inkább csak durván vitatkoznak. De amúgy az tipik incel dolog, hogy ha őket éri kritika, akkor úgy érzik, az egész férfinemet, de a nőkről csak többes számban tudnak beszélni. (a nők, minden nő, a mai nők, az asszonyok.... érted, mi a baj a gondolatmeneteddel, igaz?)
2021. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
82%
nem. ha tenyleg kicsi a farkad, meg igazuk is van.
2021. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
30%
Valòszínű hogy az ilyen nőnek, nőknek nincs sok esze, és tudják hogy ezzel biztos megbántanak ha igaz ha nem.
2021. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
76%

A kisfarkúzás akkor kerül elő amikor ti elkezditek a (mások által) elhasznált mocskos nős, ócskar.bancozós műsorotokat. A vaginánk ezekben a okádék szövegekben minden esetben nagyfarkú 'chadek' által van elhasználva, így merül fel bennünk hogy esetleg ez a frusztrációtok (egyik) oka ☺

A férfiaknak ehhez semmi köze. A férfiakat szeretjük. Titeket nem. Ennyike. Ahogy az 1-es írta. Ti fröcsögtök állandóan hogy "az összes nő ilyen meg olyan".

2021. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

4-es gratulálok, remekül illusztrálod a kérdést a mocskolódásoddal, és bizonyítod, hogy egy fokkal nem vagy különb az inceleknél. Olvasd el ezt a kérdést plusz a válaszokat, aztán tovább fröcsöghetsz és gyűlölködhetsz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. máj. 30. 09:55
 6/42 anonim ***** válasza:
76%
#3 nektek sokkal inkább az a tragédiátok hogy van eszünk. Ezért nincs nőtök.
2021. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
72%
Én férfi vagyok, és szerintem is 12-13 centissel kisp*csű vagy.
2021. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
83%
#5 hagyjál már 😂 a linkelt kérdést pasi írta, már sokszor kiírta, most is van egy friss.
2021. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
85%
8 folyt. Ja hogy ez az. Azt hittem a sok válaszból hogy egy régebbi. Na mindegy, kiírta már sokszor, nem tudom megkeresni mert nem válaszoltam sose, csak erre a maira.
2021. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%
Egy a biztos emberek: Ha két ember úgy "próbál" vitát folytatni, hogy vitakultúrájuk nincs hozzá, abból születik egy ilyen személyeskedésekkel tarkított katyvasz, amiből minden lesz - éppen csak eszmecsere nem.
2021. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!