Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt kezdte el terjeszteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kezdte el terjeszteni a vőlegényem exe, hogy anno miattam mentek szét, mikor nem igaz, párom azóta teljesen kivan, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A vőlegényem és az exe még egy jó 9 éve házasodtak volna össze, csak az ex 1 héttel az esküvő előtt kidobta a páromat. Nem tudjuk mi volt rá az oka, utána 2 évvel később még összejöttek, de megint szakítottak, mert hepciáskodott, féltékenykedett össze-vissza az ex. Ezután ismerkedtem meg a párommal, akiről kiderült, hogy az egyik szomszédos faluból származik, ugyanúgy, mint az exe(most mindketten Pesten lakunk, itt is találkoztunk). Nem ismertük korábban egymást, de kiderült, hogy vannak közös ismerőseink, barátaink és nekik azt hazudta az ex, hogy miattam mentek szét, közéjük furakodtam, plusz az egész falu azt hiszi, hogy megcsalta a párom és ezért mindketten (de főleg párom) közellenségek lettünk vidéken. Párom rokonai is ellenünk vannak, nem hisznek nekünk, mert azt hiszik párom csak magát próbálja menteni, míg én meg csak egy buta liba vagyok és nyílván a pénze kell (nem igaz). Az még nem is igazán zavarna, ha utálna a falujuk (amúgy sincs jókapcsolat a két település között), csak az zavar, hogy a vőlegényem rokonai (akik közel álltak hozzá), annyira ellenünk vannak, hogy kijelentették nem kívánnak részt venni az esküvőn és ez a páromnak nagyon rosszul esik. Leendő anyósommal és apósommal is beszéltünk, hogy valahogy próbálják megértetni a néppel, hogy ez nem így volt, ahogy az ex beállítja, még nekik se hisznek, pedig eléggé megbecsült emberek a falujukban.

Nem tudok már mit tenni, próbálom a páromat vígasztalni, beszélni az emberekkel, de hiába.

Júliusban lenne az esküvő, de az ex eléggé felkavarta a viszonyokat.



2020. jún. 11. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem lesz olyan drága a lagzi. Most komolyan, minek akartok ilyen emberekkel közösködni?
2020. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fest semmit. Legalábbis nem a falukkal. Támogasd a párod.
2020. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Páromnak (eddig legalábbis) nagyon sokat jelentett az a rokonság, és itt nem a pénzbeli juttatásra gondolok. Őt sajnálom a leginkább, mert ez a kiábrándultság nagyon megviseli. Nem így tervezte a nagynapját, főleg úgy, hogy egyszer már elrontotta ez a nő.
2020. jún. 11. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben áttenném az esküvö napját egy későbbi időpontra és egy másik helyszínre. Mindenképpen valami kis tuti helyre, ami a mostaninál ezerszer jobb. Oda nem lennének meghívva az ellenszenves alakok. Nekik elég csak annyit mondani, hogy elhalasztottátok későbbre az esküvőt. A helyszínt és az időpontot ne tudják meg, hogy ne tudjon a buta ex bekavarni és esetleg ott helyben drámázni. Aztán azon a napon én jól érezném magam csupa pozitív kisugárzású emberrel körülvéve és fotókat készítenénk közösen. Buli, tánc, kaja, jókedv. Aztán elmennék a nászútra. Utána pedig mutogatnám a fotókat a lagziról, a buliról, hogy pukkadozzanak a méregzsákok. Az a rihé pedig szét fog robbanni. :D
2020. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 ez zseniális ötlet, bár lehet hogy át sem kéne tenni máshová, csak simán lefújni, és megtartani suttyomban. :)
2020. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőre csak olyanokat hívjatok meg, akik örülnek nektek. Egyébként nem értem, ha a párod exe lemondta 1 héttel az esküvő előtt akkor ezt nem tudja a párod szülei? Utána eltelt egy kis idő utána találkozott csak veled. Szóval akkor miért nem hisznek neki, nem mesélte el akkor nekik? Fura hogy nem a saját gyereküknek hisznek. Ötletet meg már leírták előttem.
2020. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A szülei hisznek neki, a bővebb rokonság nem (nagybácsik, nagyszülők). A nő a lefújt esküvő után előadta, hogy ő mennyire megbánta, nem tudta mit cselekedett, egy korábbi "betegségre" fogta az egészet, hogy attól néha nem tudja mit cselekszik (szimplán idi0ta, a nagy "betegség" meg annyi volt, hogy agyrázkódása volt még egyszer, az utána lévő hónapokban volt némi amnéziája, de a személyisége nem változott). Csaknem magát hozta ki áldozatnak. Nem mellesleg az apja volt anni a helyi foci csapat edzője, mindenki ismeri és szereti, hát mégis, hogy nézne ki, ha a jánykája meg nem normális?
2020. jún. 11. 19:22
 8/10 A kérdező kommentje:

*anno a helyi foci csapat

+Még az én utálatomat megértem, mert nálam elég indok az, hogy a szomszédos faluból származom

2020. jún. 11. 19:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 De ha marad a helyszín és/vagy az időpont, akkor benne van a pakliban, hogy ott fog kellemetlenkedni valamelyik hülye. Főleg egy ilyen helyen, ahogy így terjednek a pletykák.
2020. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Már megbocsáss, de nekem nagyon kamuszagú az egész.

Azért szívesen meghallgatnám az exet is.

Én nem hiszem, hogy ez a házasság jó ötlet, de ne legyen igazam.

2020. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!