Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted belefer ha egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted belefer ha egy 22 eves hajt egy 13 - 14 evesre?

Figyelt kérdés

Mostanaban eleg sok ilyen esetet latok, ahol majdnem 10 ev korkulonbseg van es ebbe bele megy sok lany.


Szerintem eleg gusztustalan kihasznalni a korkulonbseget (fiatalabb lanyoknak gyakran bejon ha egy igazi "felnott ferfinek" tetszik) es a tapasztalatlansagat a lanynak.


2021. jún. 1. 21:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez a rendjén, senkinek semmi köze hozzá. Ha ők így szeretik egymást. Ez annyira egy béna ítélkezés. Honnan tudod? Nem tudhatod, miért alakult így. Lehet őket is zavarja valahol, de még is szeretik egymást és egymás társaságát.

Foglalkozz magaddal! Ha neked nem tetszik, akkor legyél korodbeliekkel.


Lelehet pontozni! 🤷🏻‍♀️

2021. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmilyen körülmény között nem normális, egy 22 éves embernek a korabeliek kéne, hogy az ideáljai legyenek (szerintem 18-tól felfele), aki 22 évesen 13-14 évesekre hajt, az vagy akkora lúzer, hogy korabelit nem tud felszedni, vagy szimplán csak beteg agyilag. Aki mást mond arra szintén vonatkozik a fenti két állításom.
2021. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

11


Remelem nem az a csaj vagy akinek belinkeltem ezt a kerdest hogy felnyissam a szemed.


Latod, milyen kommentek erkeztek, latod mennyien leszavaztak aki a baratod velemenyen van, latod teged leszavaztak es latod a kerdes-szavazas eredmenyet es latod milyen valaszok vannak felszavazva.


Ha az a csaj vagy. Konyorgom, terj eszhez. A szuleid leszartak mint irtad, te meg felrecsokolozol. Minek ragaszkodsz ahhoz a degeneralthoz? Mert bizonyitani akarod mennyire erett vagy?


Konyorgom utoljara, hallgass rank, ez nem normalis.


Ha nem az a csaj vagy akkor elnezest.

2021. jún. 1. 21:48
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

12-es válaszoló vagyok, komolyyan valaki azt akarja mondani, hogy kor alapján egy lassan végző egyetemista / egy pár éve dolgozó ember, meg egy középiskolai felvételi előtt álló lány alkothat komolyan vehető párt?


pont 22 éves vagyok, és már gyakoriztam 16 évesen, pont most olvastam vissza a válaszaim, és még magamhoz képest is nagy a különbség, nemhogy 2 ember között, akik ráadásul párkapcsolatba akarnak lenni :D


őszintén, aki 22 évesen ráhajt egy 13-14 évesre, azt agyon kéne verni de komolyan.

2021. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Belefér, persze, egy börtöncellába biztosan. Lehetőleg egy 150 kilós cigánygyerek cellatársaként.
2021. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

K*rvagáz :D

Teljesen különböző életszakaszban vannak, más lehetőségeik vannak, meg amúgy is, mit tudnak egymással kezdeni? Azon kívül hogy a srác elhívja ide-oda, ahonnét este nyolcra haza kell érni

2021. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%
Arról is meséljen már valaki hogy az is normális e ,hogy 13-14 éves lányok már aktívan nemi életet élnek vagy azért azt sem ártana kitolni, mert szerintem az sem egészen normális. Ha lenne egy 13-14 éves lányom, tök mindegy lenne, hogy most 14,24,44,64 éves fax jár benne, akkor lennék igazán boldog, ha akkor még semmilyen nem járna. Erre nem ártana nevelni sem. De én pont azt látom, hogy az új generáció már zömében később kezdi, mint a mi időnkben, aminek én személy szerint örülök, még ha nem is vagyok a piacon. Másfelől hacsak nem az erőszak valamely formájáról beszélünk, van aki 14 évesen, ha azt mondja ő mondjuk 17, ilyen is van, akkor már elmegy szódával egy 22 évesnek. Írod is, hogy a kiscsajnak tetszik a srác...ha tetszik, akkor akár hazudhat is, hogy legyen valami. Ettől még probléma a probléma, de nem hiszem, hogy csakis és kizárólag egy ember ezért a hibás minden esetben.
2021. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
A srác maximum egy koporsóba férjen bele.
2021. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

13 éves a lányom, ebbe a korosztályba tartoznak a barátnői is. Alapvetően okos, a korukhoz képest éretten gondolkodó lányok. Jól tanulnak, (még) nem lázadoznak, illetve kimerül abban, hogy elkezdtek feketét hordani.

Ennek ellenére is azt mondom, hogy fejben nagyon gyerekek még. Időnként a babák is előkerülnek, de a plüssállatok minden lánynál kedvencek, még mindig. Visonganak, nyerítenek, és nyávognak. Élvezet egy hosszabb autóúton hallgatni. Azt is, hogy miről és hogyan beszélgetnek.

Ők még agyban és lélekben nagyon gyerekek. Akkor is, ha néha külsőre kész felnőtt nőnek látszanak, és kíváncsiak a fiúkra és a szexre. Pont, mint a 13-14 éves tinifiúk. Pont velük, vagy maximum egy 15 évessel illenek össze.

Nem hiszem, hogy ép elméjű 22 éves benne találja meg a lelki társát. Teljesen kizárt. Egyszerűen csak kihasználja, hogy fogalmatlan, kíváncsi, és könnyű mindenbe belevinni. Ráadásul ha sikerül behülyiteni és szerelmes is lesz, akkor nagyjából azt csinál vele, amit akar. Nem mer semmire nemet mondani, nehogy elhagyja. Aki ennyi időssel kezd, annak pont ez tetszik. Egy vele egykorúval ezt már nem teheti meg.

2021. jún. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

13 éves a lányom. Testileg kinéz 15-16-nak, de agyilag egy gyerek. Mégis ez az egy amit tilatnék neki, hogy 18 év feletti pasija legyen most. Még a 18 is necces, inkább a max az 16 év.


És a 19-essel teljesen egyetértek.

2021. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!