Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran mondtok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mondtok/ kaptok ismeretlen emberektől dicséretet, bókot?

Figyelt kérdés

Én elég gyakran, szoktam a hölgyeket dicsérni, ma is a metrón egy 50es hölgy csinosan fel volt öltözve, sárga cipő, sárga kis kabát, sárga táska és még a fülhallgatója is sárga volt.

Meg is dicsértem, hogy milyen jól összeválogatott mindent, nagyon jól áll neki ez a harmónia.

Annyira meglepődött, a dicsérteteken, az olyan pozitív szavakon, hogy harmónia, összhang, figyelem, részletesség...

Mondta is, hogy milyen jó lenne ha miden reggel találkoznánk, mert akkor minden reggel jól indulna a napja.

Nem telik semmibe jót tenni a másikkal.



2021. jún. 2. 08:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Egy külföldi lány dicsérte meg az angolom, meglepte h magyar vagyok.

Illetve inkább azok dicsérnek akikkel randizok, inkább a tekintetek ami gyakoribb. Az "olyan" tekintet. Szeretem, sokat mond.

2021. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
100%

Főleg akkor szoktam, ha a macskàkkal orvoshoz megyek (és azt is ők kapjàk -xd).


Tehàt kb soha.

2021. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy random megdicserik a tetkoim vagy a hajam, múltkor még jokepunek is nevezett egy csajszi, illetve többször magkaptam már meg, hogy milyen kedves/udvarias vagyok, illedelmesen beszélek, köszönök. :) Nagyon jól esnek ezek az apróságok, én is igyekszem par jó szóval, mosollyal "dijazni" ha tényleg olyat látok, amit nem lehet szo nélkül hagyni.

25/ff

Bp.

2021. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Így van: a dicsértet nem kerül semmibe, de csodákat tesz.

Én szívesen kapom és adom is, ha úgy alakul.

2021. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#1 a válaszodból itélve Férfi vagy és biztos jó képű.

Akkor ezek szerint sokszor fel felfallnak a Nők a szemükkel.

El mondod nekünk ( köztük nekem is), hogy mik az ilyen nézés ismérvei, mert vagy eddig még én nem találkoztam vele, vagy nagyon bamba vagyok. De szerintem többeket érdekelne.

meg egy konkrét példa. Durrants nekünk valami nagyot, mikor pl a Nő annyira nézett, hogy majd belebetegedett és oda mentél hozzá, hogy megadd neki a 'kegyelem' döfést.

2021. jún. 2. 08:38
 6/23 A kérdező kommentje:

#Noren, aki Nóri lehet és 31 éves.

Lehet kapsz te dicséretet és mosolyt, illetve bókot is, csak az van, hogy nem figyelsz fel rá.

lehet pl sokat nyomkodod a telefonod.

2021. jún. 2. 08:39
 7/23 Noren1989 ***** válasza:
100%
#Noren, aki Feri és 31éves. Extrovertàlt figyelmem van, mindent észreveszek, hidd el.
2021. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
#1 vagyok. Figyelj jobban.
2021. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok, mielőtt cáfolnom kell. :)

4.

2021. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez tényleg tök kedves dolog. Csak hozzám ne jöjjön oda bókolgatni senki, mert nem szeretem és zavar. 😁
2021. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!