Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyen 10 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen 10 évvel idősebb nő meghódítására milyen módszerrel próbálkoznátok?

Figyelt kérdés

25/F, a csaj kb. 35.

Őszinte leszek, rohadtul bejön külsőleg (belsőleg nem ismerem). Látszik, hogy "tudja is", hogy jól néz ki, rá is dob az öltözködéssel.

Tudom, hogy gyerekes kérdés, de ma eléggé felajzotta érdeklődésemet (mikor előttem állt nekem háttal :D).

Van 2 gyereke, de (szerintem) egyedülálló.

"Hivatali" munkahely.



2021. jún. 2. 18:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, ha én volnék a nő helyében, nem igazán tudnék elképzelni semmi komolyat egy ennyivel fiatalabb pasival. Persze ízlések és pofonok... de abba is érdemes belegondolnod, mi lenne a következménye, ha mondjuk belehabarodnál? Nem biztos, hogy jól jönnél ki belőle. Ezt csak azért írom, mert voltam fordított helyzetben, meg is ittam a levét. Az is csak szexnek indult, aztán a mai napig heverem, pedig nem is beszéltünk hónapok óta és régebbre nyúlik vissza, hogy sz... rik rám.
2021. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%
Úgysem nyugszol addig, amíg nem lesz valami kontaktus😁. Nyugodtan szólj hozzá! Neki is bejössz hidd el. N
2021. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
(Utolsó: amúgy szerintem is :D )
2021. jún. 2. 20:16
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Ezt egy nő pontosan tudja😉
2021. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Bakker akkor beszélj vele, ha nem vagy neki szipmatikus akkor úgy sem lesz semmi, próbálkozhatsz akárhogy. Ha meg szimpi vagy neki akkor meg megint mindegy mit mondasz. :D
2021. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyjuk mit tudnak a nők xd inkább csak tedd ami szükséges aztán kiderül. Lehet csak élvezi a figyelmed de ha elhivnád meg "how dare you" :D
2021. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
#16. A magam nevében írtam. Nem tudom a többi nőtársam mit tud, vagy mit sejt.
2021. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ha úgy érzem, lesz alkalom és van valamilyen szintű viszonzott vonzalom, bepróbálkozom.:D De munka miatt, csak finoman, résen kell lenni azért..
2021. jún. 2. 20:24
 19/27 anonim ***** válasza:
61%
Ennek jó vége nem lehet, de te tudod, nekem is a saját bőrömön kellett megtapasztalnom milyen bonyodalmakba keverhetem magam, ha sokkal idősebb nőre megyek rá.
2021. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%
Aztán, mi a fene gondja lehet belőle? Nem lesz a fejfájára írva. Én, bizony nagyon sok lehetőséget kihagytam az életben. Fiatal vagy! Haj rá! N
2021. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!