Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még? Nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Nem bírok aludni, nem egy csónakban e evezünk a párommal.

Figyelt kérdés
Páromat megkértem valamire, ami nekem fontos és kikerült,mégis megcsinálta, csak más úton. Beszéltem vele erről de már hisztis lettem és nem tudok lenyugodni, ő meg felpaprikázódott.
2021. jún. 4. 02:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem...
2021. jún. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Megkérte a párját, hogy törölje le a pultot pl. A kérdező azt hitte, a párja nem törölte le. Jól leugatta ezért. Kiderült a párja letörölte, de a kérdező elképzelésével ellentétbe nem óramutató járásával egyezően, hanem fordítva. Hogy a kérdező ne tűnjön hülyének, lebaxta ezért is. A kérdező párjának több volt már kettőnél, ezért elküldte az anyjába, mert felcseszte az agyát. A kérdező a haragját ezzel validálta és továbbra is haragszik, nem tud aludni, mert percenként 130-at surrog a vér a fülébe.


Kérd meg a párodat, hogy verjen látóközponton gumikalapáccsal, attól elalszol.

2021. jún. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nagyot nevettem :-)

Megkértem arra, hogy valakivel ne tartsuk a kapcsolatot, mert rossz ember. Oké, nem tartjuk. Erre haverja megkéri, hogy intézzen el valamit a rossz embernek, jöjjön ő is és megteszi a hátam mögött a haver kedvéért, elhívja.

Töknormálisan megbeszéltük és egyetértettúnk az elején, mégis a havernak nem bírt nemet mondani. Ez nagyon rosszul esik és eszembe jutott, hogy ezt előre meg kellett volna beszélnie velem az egyezségúnk miatt és nem tette. Elfogadó voltam de bánt a dolog és estére kiakadtam.

2021. jún. 4. 02:42
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Direktbe ártott neked, a párodnak vagy a kapcsolatotoknak ez az ember?
2021. jún. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, érzelmi téren. Legutóbb nem érzelmi volt, hanem egy papirt kellett volna átkúldenie a páromnak, mert nála volt sajnos és azt mondta rá neki, hogy lehet, hogy nem tudja elküldeni bunkó hangnemben és hogy nem küldi. Később haverral találkoztznk és sajnos ö is ott volt és udvariassági beszélgetés történt. Ekkor beszéltük meg párommal, hogy ettől függetlenül továbbra sem tartjuk vele a kapcsolatot. Aztán mégis....
2021. jún. 4. 03:07
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Nők és az érzelmeik.

Mi palik max bunyózunk egyet aztán elmegyünk sörözni. Ha ezt képtelen vagy elfogadni tudod hol az ajtó.

2021. jún. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mit csinálnál egy nővel?
2021. jún. 4. 03:45
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Buta gyerekes vagy.
2021. jún. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Nőként mondom, nőjj fel. Nem tiltogathatsz meg ilyeneket, hogy kivel tartsa a kapcsolatot.

Magad alatt vágod a fát és csodálkozol ezek után?

2021. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld újra beszbalyozni a baratodat, másodszor csak összejön
2021. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!