Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim, ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, ismerkedéskor melyik az a pasi típus aki szóba se jöhet nálatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 14:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
12%
Az első 10 comment alapján nekem úgy tűnik csak csak a ronda unalmas fasziknak van esélye. LOL....
2021. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
11: régen rossz az a világ, ahol csak az a nem unalmas fickó, aki nem egy bunkó balhés rajcigány...
2021. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi alapján sikerült ezt a következtetést levonnod, de lehet nem is baj, ha nem jövök rá.

Biztos izgalmasabb egy alkesz, nő verő tahó, akinek lóg ki a kapanyél a szájából.

2021. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
12 vagyok, most nézem, hogy bent maradt véletlen egy plusz "nem" az egyik bunkó balhés... előtt.
2021. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
14%

12-14, természetesen irónia volt, ha megnézed egyik se írta, hogy a külső számít, közben meg CSAK AZ számít.... Mondhattok bármit mi rondák mind megtapasztaltuk ezt bőven.

Természetesen fordított esetben is ez van, de még így is sokkal könnyebben talál egy ronda nő magának valakit.

2021. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%
Jó, mi nem tehetünk róla, hogy te ronda vagy kívül-belül ezért nem kellesz senkinek. A napi hiszti biztos sokat segít a helyzeteden.
2021. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

15


Nem minden esetben számít a külső, olvasgass..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2021. jún. 4. 16:15
 18/29 anonim ***** válasza:
87%
Hosszú a lista, de nem is kell mindenkivel ágyba bújni, ismerkedni. Aki érdemes arról pillanat alatt el lehet dönteni átmegy-e a szűrőn vagy sem.
2021. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az elég nyilvánvaló, hogy értelmes ember, ha férfi, ha nő, nem jön össze olyannal, aki nem tetszik neki... de az kevéssé behatárolható vagy egzakt, mint hogy vki nem ismeri az illemet vagy az anyja dróton rángatja. Nekem speciel a kondis gyúrósjózsik nem jönnek be, akármennyire tetszenek sok nőnek, Channing Tatum meg pl. arcra taszít iszonyatosan, pedig sok nő olajat pisil utána és objektíven egy jó pasi. Attól, hogy nem jövök olyannal össze, aki taszít, nem azt jelenti, hogy médiaideál szerint válogatok csak.
2021. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
86%

Kizáró okok nálam:

-Beéri az életében a "kevesebbel", azaz nem tesz azért, hogy bármi jobb legyen.

-Felszínesen, sekélyesen látja a világot

-Feltekenykedik ok nélkül

-Rendszeresen cigizik (alkalmanként beleférne 1-2 szál)

-Otthon ülő típus

-Határozatlan, mimóza

-Nem akar gyereket / van gyereke

-Nem akar elvenni

-Minden nő után megfordul az utcán

-Okoskodik, kioktat másokat

-Kifiguráz másokat (pl. fogyatékosok, vakok)

26N

2021. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!