Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a határ fiúbarátság és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a határ fiúbarátság és homoszexualitás-szerelem között?

Figyelt kérdés
Kinek van/volt hasonló élménye? Fiúk,Lányok?
2010. aug. 25. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a testiség a választó "vonal"... a testiségen bármely formája, akár csak a csók is
2010. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sok fiú ölelgeti egymást, vannak akik puszival köszöbtik egymást, sportolók stb, akkor ez?
2010. aug. 25. 00:16
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Az emo korában ilyet kérdezni...
2010. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
utálom ha 2 srác puszival köszön. családon belül tök okés, de ha a haverok pusziszkodnak mint a lányok:O na atól falra mászom. inkább kézfogás, hátára ütés vagy valami de ne puszi...
2010. aug. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha több van mint barátság azt onnan lehet észrevenni, hogy nem csak szereted hanem vonzódsz is hozzá. Ha már meg akarod csókolni, vagy esetleg még több... (xD) akkor az már valószínűleg nem csak barátság.

Én is a legjobb barátnőmbe szerettem bele... veled mi a helyzet?

18/L

2010. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
hm
2011. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a határ az a pillantás, mikor egymásra néztek és éreztek valamit. Pl. szeretem, törődni szeretnék vele, vele szeretnék lenni, csak ő számít nekem... Ezeket már egy pillantásból is ki lehet venni és az már több, mint barátság! Érzelem a másik iránt. Ténylegesen viszont ennek beteljesülése jelenti a határ átlépését.
2011. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a testiség a határvonal, és itt inkább a szexre gondolok. A barátságban szerintem nagyon sok érzelem van ideális esetben. Akkor van szerintem határvonal, ha elkezdesz fantáziálni róla, hogy milyen lehet vele...
2012. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
48%
ez a kamaszoknál átlagos próbálkatják magukat és mivel másik nemmel nem tudnak ezért a saját nemükkel próbálkoznak
2013. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A határvonal az erekció.
2015. máj. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!