Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a szép lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a szép lányokra kevesebben írnak vagy jelölik be őket mint az átlagosakat?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért lehet ez?
2021. jún. 4. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hol? Facebook? Nem éppen erre van. Társkeresőkön meg párba kell állni vagy nem tudsz írni. Szóval nem csak a pasikon múlik.
2021. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy igaz, magamból kiindulva amíg fent voltam a Tinderen a nagyon műnőket, akiken látszik hogy eltartót keresnek azokat balra húzkodtam. Bár mondjuk a plasztikmacák alapból sem az eseteim.
2021. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Hülyeség.
2021. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Főleg neten.


Inkább előben mernek kevesebben próbálkozni..

2021. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem igaz.
2021. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem!


Mindkét oldalt ismerem. Szép lány ismerőseim rengeteget járnak "randira". Azt meg aztán végképp látom, hogy jóképű haverjaim mennyi nőt forgatnak.

Nem tudom ezt az ordas nagy baromságot ki találta ki. Az biztos nem most terjed el, de mégis mikor és mi alapján?

2021. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, a szép nő mit takar. Ha a tipikus insta p...a kinézetet, azt el tudom képzelni, hogy azt kevesebben húzzák jobbra bizonyos férfiak társkeresőn, mert aki mondjuk komoly kapcsolatot akar, az még ha tetszik is neki, parázik attól, hogy nem tud eleget virítani a csajhoz anyagilag, vagy hogy elszedi a pénzét, vagy csak simán elkönyveli k...nak az öltözködése, a képeinek a jellege miatt. Ha ilyen természetes szépséget, az simán több üzenetet kap szerintem, mint egy tényleg átlagos nő (tehát nem a sminkeletlen modell, meg aki "hát átlagos, mert 1 centivel szélesebb a dereka, mint az ideális", de amúgy tökéletes bőrű, szimmetrikus arcú, dús természetesen hosszú hajú, feszes cicijű, lapos hasú, feszes testű stb-stb).
2021. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont, hogy ők kapják a legtöbb megkeresést. A szép nők. Akik tényleg szépek és ez sugárzik belőlük egy mackógatyában is.
2021. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ők kapják a legtöbb megkeresést. Ez az élet rendje.

Ronda létemre még én is csak szép nőknél voltam hajlandó próbálkozni. Mondjuk meg is kaptam érte a magamét. De meg is érdemlem, mégis mire gondoltam (mondjuk akkor még hittem picit a mesében, amit mindenki terjeszt a "nem a külső számítról"). Azóta már nem hiszek.

2021. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, Kérdező. Speciel ők kapják a legtöbb levelet, üzenetet.

Nem mellesleg igaza van az utolsó válaszadónak: próbálkozni lehet, de ha emberszámba se vagy véve, nem érdemes.

2021. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!