Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tul szep lanykent eloben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tul szep lanykent eloben hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az osszes baratnom vagy hozzam hasonloan otthonulos vagy regota kapcsolatban van, szoval hiaba nyitott ki minden, nem nagyon van kivel kimozdulni. Neten nem szeretnek, mert ott a foto dont es nem vagyok fotogen (se), retusalt kamu keppel pedig nem akarok catfishelni. Az lenne az idealis, ha valahol uj embereket ismerhetnek meg, aztan hatha valakinek megtetszem a szemelyisegem miatt.
2021. máj. 28. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

Annyi ilyen kérdés van, mi a francért kell állandóan feltenni?


Társkereső.

2021. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Leirom ujra: NETEN (ahol egy kep alapjan itelnek meg) NEM SZERETNEK.

ELOBEN SZERETNEK.

Koszi.

2021. máj. 28. 12:36
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
hát akkor meg öhm bárhol? nem kell nagy ész hozzá
2021. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Kiöltözve kimész a belvárosba és sétálgatsz meg használod a tömegközlekedést hátha leszólítanak. Vagy keress valami csoportos hobbit és ott. Pl csoportos edzés, kerámiázás, akármi. Ott nyilván már megvan a szűrő, hogy legalább egyvalami közös bennetek.

A szórakozóhelyeken is nagy eséllyel lehet, bár ott inkább futókalandokat. És menj barátokkal. Nem úgy van, hogy aki párkapcsolatban van, az utána nem megy el a barátaival bulizni, ezt nem is értem. A férjezett barátnőmmel voltam egyszer pesten a Pontonba mikor megismerkedtem az exemmel.

2021. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Primitív válaszok jelentve.

Fogjátok vissza magatokat.

2021. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De leszolitgatni a csinos, szep lanyokat szoktak. Buliban is azoknak van nagyobb sikere, aki jol neznek ki. Olyasmire gondoltam, mint pl.konyvklub (persze ezt felig viccbol irom), vagy amit a kettes ir, keramiazas. Szoval csak igy random ismerkedni mindenfele nyomas nelkul, hatha valaki pont engem tart majd erdekesnek.
2021. máj. 28. 12:51
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Mi nem szép rajtad, kérdező? Kövér vagy?
2021. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
8, az emberek nagy resze nem szep, hanem atlagos...En az atlag alja kategoriaba sorolnam magam, szerintem nem vagyok taszito, de arra nem szamithatok, hogy valaki a kinezetem miatt akarna megismerkedni velem.
2021. máj. 28. 12:58
 9/21 anonim ***** válasza:
De mégis h nézel ki?
2021. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintem normalisan nezek ki, semmi extra. Nem szep az arcom es nincs jo alakom, de adok magamra.
2021. máj. 28. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!