Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős, idősebb férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős, idősebb férfinek (45-50), ha megtetszik egy 25-30 év körüli nő, akkor csak szex járhat a fejében, vagy gyengédebb érzelmek is előjöhetnek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szex
2021. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem gyűrűt akar adni neked valószínűleg, ez tény. Tetszel neki, vonzódik hozzád, oké. Csak tudod, ez egész más dolog, mint amikor te mosod a sz.. ros gatyáit és elviseled a rigolyáit. A vágy nem azonos a szerelemmel. Szóval szerintem légy óvatos vele!
2021. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt embernek jó esetben nem szros a gatyája, sőt az is elofordulhat hogy képes mosni ő is. Miért ne lejetne erzelem benne? Egy idősebb férfi már megélt pár dolgot, felismeri ha szerelmes..
2021. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont 50 vagyok, és ha megtetszene egy ennyire fiatal nő - úgy értem, annyira, hogy képes volnék a korkülönbség ellenére is tevőlegesen közeledni -, akkor azt csakis érzelmek indokolhatnák. Szex ügyben nem próbálkoznék, nehogy kinevesse a "vén majmot". Ha viszont megszeretném, akkor bevállalnám azt, hogy akár nevetség tárgya legyek, de simán szexért semmi esetre sem. Ennyi idősen a fickók többsége tudja, hol a helye, viszont szívünk ebben a korban is van.
2021. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 ez volt a legszebb válasz, amit mostanában itt olvastam. Köszönöm.
2021. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# 5 Nagyon szívesen!
2021. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Én igen,nyilván kiváncsi volnék,milyen a Hölggyel a sex,de komolyabb,mélyebb érzelmek is nagyon érdekelnének,ha szimpatikus a hölgy,és jó vele a sex is!

Én sajna most együtt élek egy olyasvalakivel,akivel már régóta nincs,se sex,se érzelmek tőle felém,se csók,ölelés,simogatás,összebújás!!! Pedig ezekre is igazán,nagyon vágyom!

40/F

2021. jún. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tapasztalat: 26 év korkülönbséggel is lehet érzelem, sőt szerelem...
2021. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!