Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » N érezted már azt, hogy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

N érezted már azt, hogy nő vagy? Férfi személyiséget keresel párnak?

Figyelt kérdés

Szóval ha magadra gondolsz, az ugrik be, hogy “nő vagyok ízig vérig”?


Mert nekem még sosem jutott eszembe, hogy hú, nő vagyok, mert ÉN nő vagyok.

Én attól érzem magam nőnek, hogy tudom mi van a lábam között. A személyiségemnek nincs neme. Sosem osztottam fel női meg férfi tulajdonságokra, nem is hiszem, hogy van ilyen, hisz bátor, csendes, okos, hiú, őszinte, kedves, nő és férfi is lehet egyaránt, nem tudok nemet társítani hozzájuk.


A tiéteknek van?


Te férfi személyiséget keresel a másikban? Ha igen, leírnád milyen egy férfi személyisége? Leírnád milyen egy nőé? Leírnád milyen a tiéd?



2021. jún. 5. 06:05
 1/2 A kérdező kommentje:

*Nőként


ez akart lenni a kérdés eleje.

2021. jún. 5. 06:05
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A személyiségnek nincs neme, ezért van, hogy én is hozzám illő párt keresek, olyan társat, akinek a jelleme az enyémhez hasonló. Én szituációkban érzem magam igazán nőnek, néha amikor úgy öltözök fel (ritkán) hogy szoknya/magas sarkú, felteszek egy sminket és észreveszem, hogy megnéznek, akkor igen, határozottan nőnek érzem magam. (Amúgy sokkal sportosabb a stílusom, mert gyalog járok, a munkahelyemen sokat állok mászkálok, nem bírnék kényelmetlen cipőt) Ha van párom (ami a válásom óta ritka, inkább keresésben vagyok) és igazán nőként bánik velem akkor elengedhetem a gyeplőt és lehetek nő. Amikor flörtölök, abszolút nőnek érzem magam.

Szex közben is abszolút nő vagyok, imádom, ha leteper, a lábaimat a nyakamba teszi, lefogja a kezemet stb. Szeretem érezni a férfi erő, energia áramlását, és szeretek puha lenni és befogadó. De ezek csak gondolatok, érzések, szerepek. Nem jellem kérdése.

2021. jún. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!