Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene most tennem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, aki nekem a legfontosabb a családon kívül...Ő többet akart tőlem, de megbeszéltük hogy csak barátok leszünk..(ennek már egy éve) azóta találkoztunk kb minden héten beszélgetünk minden nap tehát szinte már olyan mintha a testvérem lenne...

Tegnap viszont találkoztam egy fiúval beültünk egy étterembe kávézni és ott volt ez a bizonyos fiú barátom is, tehát làtott minket..Ne értsétek félre nem eltitkolni akartam hogy találkozok valakivel de nem mondtam neki semmit hogy találkozóm lenne..

na szóval ott látott minket és azóta nem ír nekem vissza és nagyom félek hogy elveszítem mert nagyon fontos nekem..Szerintetek mit mondjak neki vagy mit csináljak?

(Egyébként a másik fiúval nincs köztünk semmi ő egy régi ismerős és csak megittunk egy kávét..)

20L



2021. jún. 6. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Semmit ne mondj, nem vagy hibás, ha ő ennyire le akar korlátozni, akkor lehet jobban jársz nélküle.
2021. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem csináltál semmi rosszat. Ha neki nem tetszik, nem igazi barát. Jobb, ha kiderül, mint hogy évekig barátodnak hiszed és aztán koppansz, ahogy velem is történt, 10 évnyi barátság után.
2021. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már ott elbukott, hogy igaz barátod, amikor visszautasítottad. Nem is értem, hogy gondoltad, hogy ebből még lehet barátság.
2021. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Semmit.

Mi köze van hozzád? Ne is törődj vele.

2021. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Így jártál, nyugodj bele. Lehet, hogy a féltékenységtől akar szabadulni, amit esetleg véletlenül ébreszthettél benne...


Ez lehet a magyarázat a hallgatására. Próbál Téged elfelejteni, mint egy múltbéli emléket, ezért nem ír.


Ui: mivel még csak 20 éves vagy, ELŐTTED AZ ÉLET!!! Ha esetleg 50. életév felé közelednél, akkor lenne érdemes így érezned.

2021. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azóta írtam már neki mindig megnèzi és még mindig nem válaszolt...ez a legrosszabb...Akkor inkább mondana valamit, bármit..
2021. jún. 6. 20:46
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Mit foglalkozol vele ?

Engedd már el ha csak barat akkor az nem akar toled semmi sexhez hasonlot. Igy nem is palyazik rad ahoz meg semmo koze kivel vagy. Akkor mi a baj?

2021. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért foglalkozok vele mert nekem nagyon fontos..a legjobb baràtom és szeretem..
2021. jún. 6. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Szóval egyoldalú szerelem - PLÁTÓI kapcsolat. Van ilyen és nem baj. De miért nem írod meg Neki? Nők is kezdeményezhetnek a XXI. században!


Ebben az esetben reménykedhetsz talán, hogy még menthető. Kérheted akár a bocsánatát is, mert férfiúi büszkeségében "sértetted meg" tudtodon kívül.


De azt borítékolom, hogy nem lesz konfliktusoktól mentes és nehéz egymáshoz alkalmazkodni. Ezért írtam, hogy TALÁN menthető. Mert valószínűleg Te fogsz többet sérülni, arra számíts!


Ui: van tapasztalatom sajnos ilyen ismeretségben. És még benne vagyok mindig - de kényszerhelyzetből. ELSOSORBAN HIVATALI ismeretségnek indult.

2021. jún. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Màrmint barátilag szeretem
2021. jún. 7. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!