Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsésnek mondhatom magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsésnek mondhatom magam?

Figyelt kérdés

Félévvel ezelőtt volt egy barátnőm aki akkor arra hivatkozva hogy egyedul szeretne lenni nem akar kapcsolatot meg már nem szeret ugy ahogy kell, szakított velem én akkor elmentem hozzá és mikor eljöttem tőle vissza hivott hogy hianyzok és nem érti miért csinálta ezt... én nem tudtam vissza menni mert nem volt rá lehetőségem... mikor mentem volna utána már nem akarta aztán összevesztünk ő letiltott és soha többé nemakar látni azt mondta félév után most elmentem hozzá és beszélgettünk egy jót

egy nő ha ilyet mond hogy többé nemakar látni az mennyire gondolhatja komolyan?



2021. jún. 6. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szerencsés vagy.. Minek szívatjátok egymást?
2021. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ostoba
2021. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván dühös volt, amiatt mondta. Ha ilyet mond, akkor jelentesz neki valamit, hisz ha nem érdekelnéd, akkor nem lenne dühös sem.
2021. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű... mérgező.
2021. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Miért?

mindig is nagyon jol elvoltunk, sosem veszekedtunk és felnéztunk egymásra

2021. jún. 6. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

a sosem veszekedés általában nem tiltással végződik

hagyd a fenébe, látod, hogy két egyforma gondolata nincs

2021. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!