Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan szerencsésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan szerencsésnek mondhatom magam a barátnőm miatt?

Figyelt kérdés

Azt mondják ismerősök, barátok, hogy megfogtad az isten lábát és ne ereszd el. Ugyanis olyan nő mint a párom, szinte nincs is. Valóban?

Ugyanis én elég duci csúnya fiú vagyok a párom meg állítólag nagyon csinos. Pénzem sincs. Sőt még határozatlan is vagyok. A párom önzetlen, mindig az a fontos ami nekem jó. Tényleg mindent megadunk egymásnak. 4 éve vagyunk együtt és most akarja megkérni a kezem, de én sokszor úgy gondolom, nem kéne lekötni magam, vannak még normális lányok rajta kívül. De barátaim szerint nincs. Valóban álomvilágban élnék. Nem ilyenek a mai nők


2013. aug. 4. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A barátnőd meg akarja kérni a kezed???
2013. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen szerencsés vagy. Ha elengeded az a te bajod lesz :)
2013. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi olyan furi ebben, sokszor a nő kéri meg a férfi kezét manapság.
2013. aug. 4. 10:55
 4/12 anonim ***** válasza:
A barátnőd kéri meg a te kezed? Te fiú vagy?
2013. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vele akarsz te lenni vagy nem? mert ha nem, akkor hagyd szegényt, mert akkor jobbat érdemel nálad, ha meg igen ne nyafogj.
2013. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen ő mondogatta, hogy össze kéne házasodni stb De még túl korai, úgy gondolom, sok szép csinos nő van még, nem nagyon éltem ki magam.
2013. aug. 4. 10:58
 7/12 anonim ***** válasza:
mekkora tuskó vagy....szakíts vele, had találjon magának egy normális pasit, nem olyat mint te...-.-'
2013. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kezd a kérdésnek nagyon kamuszaga lenni.
2013. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is tudok válaszolni a kérdésre mert épp sokkos állapotba kerültem!


A nő nem kéri meg a férfi kezét, legalábbis normális esetben nem... ez a férfi dolga, és akárki akármit mondd, a nők erre vágynak, és nem fordítanák meg a szerepet soha.


24/F

2013. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es

Férjemnek én kértem meg a kezét, ha ennyire töketlen, hogy nem volt képes megkérni a kezemet, akkor majd én :)

2013. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!