Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akit nem rég ismerek, vannak közös barátaink, néha találkozom véletlen vele is.


Ahányszor találkozunk mindig cukin mosolyog rám. Na mondom ez haveri is lehet.


Viszont mindig azt csinálja, hogy mondjuk megy ki, elköszön, és úgy köszön el, hogy kimondja, hogy Szia Lizi! Én is viszaköszönök, beszélgetek tovább mással, visszanézek rá és látom, hogy visszanéz rám, többször eljátszotta ezt velem.


Szerintetek bejöhetek neki?



2021. jún. 6. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy sziasztok.... Szia Lizi! Külön kiemel
2021. jún. 6. 21:09
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Majd ha néhányszor már beszélgettetek, érezhető kölcsönös szimpátiával, addig meg felesleges ilyen semmiségekből kombinálni, hogy "néha rám néz", meg "kimondja a nevemet".

Mellesleg a felnőtt párkapcsolatok kategóriában vagyunk.

2021. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hol vagyok, pont azért mert nektek már van tapasztalatotok. Amúgy párszor odajött, hogy mi zu velem? Stb.
2021. jún. 6. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:

A felnőtt kategória azért van, mert az ilyen dolgokkal itt nem szeretnénk foglalkozni. Jelentve!


Amúgy meg nem derül ki, hogy mit szeretnél. Ha szeretnéd megismerni, akkor beszélgess vele többet!

2021. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű. Beszélgess vele hosszabban és a végén amikor menned kell mondjad, hogy szeretnéd folytatni a beszélgetést, facebookon felveheted-e? Aztán nyomjad a kezébe a telefonod, hogy vegye fel magát.
2021. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es! Akkor, ha valaki pl felnőtt korú, de éretlen, annak itt nincs is helye? Szerinted!
2021. jún. 6. 21:46
 7/7 A kérdező kommentje:
5: megtörtént
2021. jún. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!