Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz férfi és szerelmes mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz férfi és szerelmes mit tegyek ?

Figyelt kérdés

A helyzet nehéz több éve ismerjük és szeretjük egymást mint barátot . Legalábbis én azthittem ... mindig is tudtam szerelmes belém , ez ilyen nyílt titok volt de az első lépéseket , hogy bevallotta és ajándékot vett ,szinte lesokkolt mivel elég zárkózott típus . Nem tudom mit tegyek , ő jelezte ,hogy mint eddig ezután is el tudja fogadni hogy semmi több nem lesz köztünk de mint barát nem akar elveszíteni . Én pedig jelenleg , két tűz között állok mert szeretem mint barátomat viszont , tudnék vele lenni ,mert külsőre pont ideál viszont belsőre a szöges ellentéten arról nem beszélve , hogy ő még szűz ...persze , nem ez a legfontosabb , de mégis azért kicsit zavar. Nem tudom hova tovább és ha mégis lenne több , az első aktustól jobban félek mint ő nem tudom úgymond , “hogy vegyem el a szüzességét”...

21/L



2021. jún. 7. 03:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pasinál nem gond a szüzesség elvétel nem fáj stb. max gyorsan el megy.
2021. jún. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is el kellene döntened, hogy mit akarsz tőle, el tudsz -e vele képzelni párkapcsolatot, a szüzessége a legkisebb probléma.

Ha tetszik, és évek óta barátok vagytok, akkor mi bajod a jellemével? A szexet meg lehet petting-el is kezdeni, nem kell rögtön lefeküdni vele, kár ezért előre aggódni.

2021. jún. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

Jo kis friendzone-toltelek lesz a sracbol.....



37F incel

2021. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elvetted neki végül?
2021. júl. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen
2022. máj. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!