Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy osztálytársamba, mi tegyek?

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok, és szerelmes vagyok a szintén lány nemű osztálytársamba. Jóba vagyunk, de nem különösebben tartjuk a kapcsolatot. Nagyon nagyon szerelmes vagyok belé, minden nap a szemébe kell néznem, és egyszerűen nem tudom mit tegyek. Mikor ugy ulunk egy terembe akkor szokott hatra fordulni es ram nezni. Enek oran pl egymassal szembe ulunk es egesz oran nez es en is ot. Felek neki elmondani, mit tegyek?

Lecci normalis valaszokat:)



2015. jan. 15. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

ne mondj neki semmit. csak tegyél arra utaló jeleket. mikor beszélgetsz vele mosolyogj rá, néha "viccből" tapizd le a seggét stb. alakítsd kicsit a kapcsolatot, aztán ha megkedvel mehet a menet.


ja amúgy fujjmelegkérdéselinnen! ajvék ajvék.

2015. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Felejtsd el te hülyenő! Ó nő..kislány vagy..nem hiszem hogy már eldöntotted hogy a lányokat szereted
2015. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt ra pelda hogy eldontsem es tudjam hogy a lanyokat szeretem. Csokolztam fiuval es lannyal is. Az utobbit valasztottam ;)
2015. jan. 15. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk! most kezdted a középiskolát, még minimum 3 évet oda fogsz járni. kell az neked, hogy te legyél az iskola fő leszbikusa, ha esetleg rosszul alakulnak a dolgok?
2015. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aladar12 ***** válasza:
25%
Noémi, te vagy az?
2015. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok fo leszbikus lenni, de nagyon szar erzes amikor latom mosolyogni meg alapbol ha latom, gyomorgorcsom van, minden bajom van :/ nem, nem noemi vagyok
2015. jan. 15. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Ha ennyire szereted, akkor 3 év múlva is szeretni fogod...

3. megoldás van


1. összejössz a lánnyal, ha sikerült sulit váltassz...

2. összejössz a lánnyal, nem váltassz sulit, és ha úgy alakulnak a dolgok akkor elviseled a bántásokat, a kiközösítést.

3. vársz 3 évet míg befejezed a sulit, és utána közlöd a lánnyal, hogy 3 évig szerelmes voltál belé, utána már semmit nem veszíthetsz.

2015. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül is mi lett?
2015. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!