Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasi szemmel nézve mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi szemmel nézve mi az ilyen lányokról az álláspontok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Próbálok mindig kedves, aranyos lenni mindenkivel, nyilván ésszerű kereteken belül. De nem szeretem a besavanyodott, örökké kesergek mindenen életfelfogást.


Úgy állok mindenhez, hogy majd lesz jobb is, ha rossz valami, mindenben keresem a jót, így zömében mindig boldogan megyek be dolgozni, mosolygok stb.


Egyik kolléganőm megjegyezte, hogy hogy lehetek ilyen vidám mindig? Azért vagyok egyedülálló biztos, mert a pasik azt hiszik komolytalan vagyok, hogy mindig jó kedvem van.


Tényleg így néztek azokra a nőkre, akik mindig életvidámak?



2021. jún. 7. 07:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Csak ilyennel állok le.
2021. jún. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mi a baj ezzel?

Én szeretem az életvidám emberek!

2021. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A kolléganőm szerint ezzel azt a benyomást kelthetem a férfiakban, hogy komolytalan vagyok. Mondom jobb lenne, ha be lennék savanyodva?
2021. jún. 7. 08:01
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kolléganőd jólenne ha nem lehúzni próbálna hanem emelkedne hozzád, lehet a végén neki is lenne pár komolytalan mosolya ugye.

Javaslom kerüld kicsit nagyobb ívben.

2021. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Van egy sanda gyanúm, hogy a kedves kollegíínánál van inkább besavanyodva vmi. :)


Kérdésedre a válasz: Pont pénteken kérdezte a kollegám, milyen nők jönnek be. Az első háromban benne volt, hogy olyan legyen a kisugárzása ami pozitív énképet sugall, mert ha nem, akkor megette a fene. :)

2021. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Hát attol függ milyen határokon belul mozogsz.


Csak mert a kacér, mindenen vihogo, "idétlen"nőket valoban nem veszi senki komolyan.


Ha szimplan csak kiegyensulyozott pozitiv ember vagy viszont, ésszerű keretek közt az más.

2021. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

* ha nem tudod magadrol hogy határokon belul vagy e, akkor mások visszajelzése valójában tükörkèp.


Egy kolleganod szetint nem.

Kérdés már csak az mások mit gondolnak, akik ismernek/látnak és őszinték is.

2021. jún. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

A férfiak az életvidám nőket szeretik. Akin látszik, hogy rendben van önmagával és szereti az életet.


Kolléganőd állítása marhaság, szerintem egyszerűen irigyli a jókedvedet.

2021. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Engem egyébként nem annyira vonz, ha valaki túlzottan vidám mindig. Számomra az nem emberi. Alapjáraton én is egy boldog személy vagyok, de szerintem a legemberibb dolog néha magunk alatt lenni. Senkit sem szeretnék megbántani, ez csak a saját kis előítéletem, de én egy mindig extrán vidám emberről kettő dolgot feltételezek. Vagy azt, hogy nagyon butácska, és képes az életnek csak a vidám felszínét érzékelni, vagy pedig, hogy erőltetetten direkt minden gondot a szőnyeg alá seper, és megjátssza, hogy milyen szép és jó mindent.


Egyébként vidám emberrel csak úgy mondjuk haveri szinten időt eltölteni szeretek, mert legalább nem húz le. De ez egy elég önző gondolat. Amikor már valaki jobban érdekel, vagy párkeresésnél az érvényes, amit fentebb írtam.


De ez gondolom elég ritka, a többi válaszadó nem így vélekedett, úgyhogy szerintem ezen nem kell aggódni, főleg, hogy te állítólag boldog és vidám vagy. Gondolom nem adnád fel a boldogságot azért, hogy esetleg könnyebben találj párt, ha olyan válaszokat kaptál.


Ja, még annyi, hogy valaki viszont így egy okosat. Mert különbség van vidámság, és gyerekes, hangos, feltűnő viselkedés között. Ha neked a vidámság azt jelenti, hogy folyton hangoskodsz, középpontban akarsz lenni és mindenen vihogsz, az tény, hogy irritáló.

2021. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Olyan válaszokat kaptál volna*
2021. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!