Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és férfiak alapvetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak alapvetően ellentétes állásponton vannak az alábbi témában. Szerintetek mi az igazság?

Figyelt kérdés

A férfiak mindig azt szajkózzák, hogy barátzónából nincs kiút, ha oda bekerültél, csinálhatsz bármit, a kiszemelt nő sosem lehet a tiéd.


Ezzel némileg szemben áll a nők álláspontja:

- azt mondják, szeretik, ha egy férfi kitartó, nem adja fel, nagy küzdőszellemmel veti bele magát az ismerkedésbe, randizásba

- és azt is mondják gyakran, hogy általában olyan pasikkal szeretnek összejönni, akiket korábbról már ismertek valamennyire és nem tartogat zsákbamacskát


Tehát ez utalhat arra, hogy a férfiak gondolkodása mégsem helyénvaló, a friendzone-ból, holdudvarból kitartással, ügyességgel, rafinériával ki lehet törni.


Szerintetek mi a helyzet ezügyben, mi az igazság? Nők és férfiak véleményét is várom. Hogy látjátok ezt?



2017. nov. 2. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell leszállni a dölgött lóról. Az a baj, hogy általános szabályokat akartok gyártani erre, de nincs. Lehet férfi és nő között több is barátságból, de az a barátság nem szánalombarátság, hanem egy közös baráti kört jelent, egy barát barátját, akivel eleinte nem nyomultatok egyből egymásra... Kitartónak lenni sem azt jelenti, hogy valakit visszautasítok, az meg értetlenkedik meg erőlteti, hanem hogy érdeklődik irántam és tesz "értünk", nem pedig nekiáll játszmázni, meg ezt a közeledemtávolodom szart tolni.

N

2017. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ismersz egy férfit, jóban vagy vele nem jelenti azt, hogy barátok is vagytok. Megesik, hogy nők összejönnek baráttal, de nehezebb barátra többként tekinteni. Alapból szerintem az már nem lehet igazi barátság mikor egyik teljesen oda van a másikért, míg a másik nem érez úgy. Kicsi az esély, hogy csak úgy egyszer csak rájön az a fél aki nem érez úgy arra, hogy mégis úgy érez. De ha jóban vagytok, de mondjuk mind a kettőtöknek kapcsolata volt, vagy annyira elfoglaltak voltatok, hogy kapcsolatra nem is tudtatok gondolni, akkor lehet, hogy mikor mind a ketten szabaddá váltok megláttok egymásban valami többet és tádám összejöttük. Bonyolult ez, nagyon sok forgatókönyv létezik, nem hiszem, hogy ezt most ki lehet teljesen fejteni egy válaszban. Ha valaki meg tudja tenni az előtt emelem a kalapom, tőlem ennyi tellett :D
2017. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Modeler ***** válasza:
90%
Olyan dolog, hogy barátzóna nem létezik. Nem tudom annó ki a franc találta ki anno ezt a hülyeséget, de valamiért nagyon híres fogalom lett. Ha ismerkedsz egy ismeretlennel, nem feltétlenül fogsz vele összejönni és nem is várhatod ezt el tőle, hogyha már ismerkedtek mindenképp összejöjjetek. Azt, hogy kitartó vagy és nem adod fel rögtön az elején az ismerkedést az azt jelenti, hogy tovább ostromlod a lány szívét és nem adod fel míg meg nem hódítottad. Abszolúte lovagias tett.
2017. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet igaz; ha egy nőnek van 5 férfi barátja, akkor simán lehet, hogy idővel beleszeret az egyikbe, míg a többi 4hez akkor sem fog vonzódni, ha azok életük végéig képtelenek feladni, szóval nekik tényleg nincs kiút a barátzónából.
2017. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta.Nem taktikák meg praktikák kellenek,hanem egy alapvető vonzalom.Tök más valakit megismerni,megszeretni,és x idő jóviszony után összejönni vele,mint valakit rögtön elkönyvelni csak barátnak.Az elsőnél működik a kémia,a második esetben nem.Az elsőnél csak idő kell a dolgoknak,utóbbi esetben eleve tudom,hogy bármennyi udvarlás ellenére sem érdekel az illető.
2017. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Na ezért kéne befejezni a férfiak és a nők közti barátkozást. Lehet, hogy hipp-hopp bejött a nemek egyenlősége, de a nők és férfiak még mindig a régi kézikönyvből dolgoznak egymással. Nem csoda hát, ha mindenki félreérti egymást.
2017. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen itt többen jól írták. Az hogy ismerem az illetőt nem egyenlő azzal hogy a barátom. Számomra a másik pont értelmezhetetlen. Nem tudom milyen kitartás kell a randizáshoz hacsak a nő nem játszmázik. Én ha nemet mondok ne akarjon küzdeni meg kitartani a pasi mert komolyan gondolom hogy nem.

Persze az esetek egy elenyésző számában barátok jönnek össze de ez szerintem túl ritka ahhoz hogy "törvényt" vonjunk le belőle. A nők többnyire hamar eldöntik ki érdekli őket "csak" mint ember és ki az akit mint férfi szeretnének megismerni. Nekem egy barátom se jutott semmire aki bepróbálkozott viszont annyit elértek hogy már nem keresek fiú barátokat.

Lényeg a lényeg szerintem a pasik jól gondolják ezt.

2017. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már rég nem vagyok a párkeresési "piacon", de azért válaszolok. Ha én azt mondtam egy férfinak, hogy csak barátkozni szeretnék vele, az azt jelentette, hogy nagyon jó fej, szívesen beszélgetek vele, de többre soha a büdös életben nem kellene, mert nem vonzódom hozzá. Ebből nem volt kiút soha.
2017. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég nagy fsz az, aki kitalálta. Magyarul a barátzóna annyi, hogy akit a pasi meg akar dugni, az nem akar tőle semmit, a pasi ennek ellenére vár, hátha csurran-cseppen, hiába lett neki megmondva, hogy mi van.
2017. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"azt mondják, szeretik, ha egy férfi kitartó, nem adja fel, nagy küzdőszellemmel veti bele magát az ismerkedésbe, randizásba"


Ez jó meglátás, viszont miért is kéne ennyire küzdeni? A mai nők értéktelen szemetek egytől egyig, kivétel alig akad, a kitartó küzdelemért cserébe pedig a pinán kívül semmit sem kapunk, amit viszont jóval kevesebb küzdelem árán megkapunk egy prostitól is, ráadásul egy nagyon fullos, gyönyörű, kifogástalan testbe csomagolva.


Azt hiszem, hogy a nőknek kéne valami többet kínálniuk itt, hogy megérje küzdeni.

2017. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!