Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az zavar titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az zavar titeket, ha egy lány picike?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok,már nem fogok nőni,maximum 1-2 cm-t.Hátránynak érzem a magasságom,mert általában a magas lányokat előbb észreveszik a fiúk,és hiába is szép egy pici lány,mindig azt mondják rá,hogy olyan kis aranyos vagy,vagy hasonlók.De én nem akarok aranyos lenni,ott vannak a babák,vagy a kisgyerekeke,azok aranyosak,de egy már majdnem felnőtt lány ne legyen az,nem!?

Mi a véleményetek az ilyen pici lányokról mint én?Zavar titeket,ha valaki pici?

18/L


2010. aug. 25. 10:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha férfi lennél, azt mondanám, hogy gáz..., de egy csajnál nem annyira gáz,ha alacsony...

Meg nem is értem...160 az azért nem is alacsony annyira szerintem...

én 170 vagyok... és sokszor van úgy, hogy azt kívánom, bár alacsonyabb lennék 5 cm-rel, mert a legtöbb hapsi, aki tetszik, az velem egy magas, aztán ha felveszek egy magassarkút, van hogy magasabb vagyok...xD


NÉzd meg Kyle Minogue-t...szexszimbólum, pedig alacsony...:)

2010. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A mai 20-30as korosztályban az országban kb. 168 a lányok átlagmagassága. A fiúké 180 ebben a sávban.

Amit lehet mondani, hogy alacsonyabb vagy mint az átlag. De azt nem hogy alacsony vagy.

A fiúknál a "magasabb jobb" általános szabály, a magasabb férfi általában magabiztosabb, sikeresebb stb. (De ez csak szabály, könnyen találni kivételeket.) Ez a lányokra nem igaz! A lányoknál nincs ilyen határozott szerepe a magasságnak. Sőt!


Az alacsony lányok a sikeresebbek a férfiak körében!


Azért mert a férfi szereti férfinak érezni magát egy nő mellett és az úgy elég nehéz ha már kb egy magasak (nem azt modom hogy nincs kivétel és boldog magas nő - alacsony férfi párok, de nem ez az az általános, ez a fajta kapcsolat valószínűtlen, kis esélyű!)


Tehát ha nem a modellkedés az álmod, hanem az hogy nyerő legyél a pasik nagy TÖBBSÉGÉNEK körében, akkor sokkal jobb a magasságod mint a 170 centiseknek! Akkor is ha a válaszomra mindjárt érkezik 10 cáfolat hogy "áhh én a magasakat szeretem..." ... Olvass utána a párválasztás statisztikáinak ha nekem nem hiszel...


21F / 185cm

2010. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
én is 160 cm vagyok, és én sem fogok már nőni. Szeretek alacsony lenni, de igazából senki nem mondta még rám, hogy az vagyok. :D pedig alacsonyabb vagyok az átlagnál, akárhogy is nézzük :) örülj neki, hogy ilyen vagy, hidd el, sokkal nagyobb baj lenne, ha magas lennél. Így fel tudsz venni magassarkúkat, és én úgy vettem észre, hogy a srácoknak is bejönnek az alacsonyabb lányok. :)
2010. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fiú nem a magassága miatt néz meg egy lányt, hanem úgy ámblokk a külseje/kisugárzása vonza. Nem hiszem, hogy ki lehetne jelenteni azt, hogy a kisebb lányok sikeresebbek a fiúk körében, max azt, hogy több köztük a szebb (ami nem is kérdés, hiszen több a kicsi nő). Én 177 cm vagyok (21 éves lány), és sokszor megkapom, hogy csinos vagyok. Nem hiszem, hogy ennek köze van a magasságomhoz. Inkább az alkatom, arcom, öltözködésem tetszik az ellenkező nemnek.
2010. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

én nem vagyok egy égimeszelő a magam 170centijével!

De én csakis az alacsony , picike , aranyos kis csajokat nézem meg és veszem szemügyre!

Tegnap pl láttam egy szőke lányt aki lehetett vagy 160centi de tündéri volt , és hát...

Hidd el több pasi van oda az alacsony csajokért mint az óriásokért!


19F

2010. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem gond, mondja ezt egy 194 cm-es F
2010. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az alacsony lányok szerintem sokkal nőiesebbek!
2010. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

160 az abszolut melynovesu de nem para. Nekem is volt egy 160 centis bnom kicsit kenyelmetlen volt mondjuk utcan smarolni meg mindenki nezett de o buszke volt ram, meg magara h osszejottem vele lol

197f

2010. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
hát nemtudom hogy ha én pl lennék 185cm és lenne egy 160cm csajom nem lenne jó...
2010. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de leírom a barátom véleményét. Ő 183 cm magas, én 156 cm. Amikor először meglátott, meglepődött, milyen kicsi vagyok (előtte msnen beszélgettünk), de ennyi. Egyáltalán nem zavarja.
2010. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!