Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen módon tudom visszakapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon tudom visszakapni a volt élettársamtol?

Figyelt kérdés
Elköltöztem tőle, az ő házában éltünk. Az én nevemen van nála az internet tv-vel. Nála maradt a modem és egy beltéri. Próbáltam lemondani, de le kell adni. Nem adja vissza, 80.000 Ft számláznak ki ha nem adom le. Mit tegyek?
2021. jún. 7. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Lógj be, mikor nincs otthon
2021. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon egyszerűen megoldanám. Odamennék amikor tudom, hogy otthon van, becsöngetnék és kedvesen megkérném, hogy adja vissza. Ha nem adja vissza és bezárja előttem az ajtót, akkor türelmesen kopognék és várnék körülbelül 10 percet.

Ha utána se adja vissza vagy nyitja ki az ajtót, akkor addig rugdosnám amíg erőből amíg oda nem adja vagy nem okozok legalább 80e Ft-os kárt. :D

Aztán sok szerencsét hogy behajtsa rajtam.

2021. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá egy csapat verőlegénnyel és egyből visszaadja.
2021. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van férfi rokonod, ismerősöd? Velük menj.
2021. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami az sugja, hogy hirtelen szakitas volt, az nem jo omen, amikor bosszu lesz a szakitasbol. Hivjal rendort ra. A te tulajdonod, majd ok bekopogtatnak es elkerik tole.
2021. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen rendőrségen gondolkodok én is. Nem tudok bemenni, a szülei is ott élnek, ráadásul bántalmazott, azért költöztünk el a gyerekekkel..

Betörni nem fogok, meg kárt sem akarok okozni.

2021. jún. 7. 15:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
vásárold vissza, lehet 20 ezerért odaadja. még mindig jobb mint felhalmozni egy rakás adósságot, amíg visszaszerzed jogi úton a modemet. még az ügyvéd is többe kerül.
2021. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem fogja semmi pénzért vissza adni, bosszút akar állni.
2021. jún. 7. 17:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel rendorsegen, hogy nyoma legyen. Utana pedig a bosszuja annyit fog erni, hogy inditasz egy polgari peres eljarast, amit ha elbuk, marpedig el fog, akkor egyreszt a szamadra megitelt karteritest a NAV levonja a fizetesebol, a birosag pedig raterheli az eljaras koltsegeit is. Ugyanez van, ha nem fizet tartasdijat. Sot, szerintem ilyen esetben meg asszonytartast is megitelne neked a birosag. Beszelj egy ugyveddel, vagy a birosagnak vannak ingyenes tanacsadasi napjai minden jarasban. Kerj idopontot, es ingyen kapsz jogi tanacsot.
2021. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Holnap megyek ügyvédhez.

Asszony tartás szerintem nem létezik

2021. jún. 8. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!