Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdjek a férfivel, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek a férfivel, akit nagyon kívánok úgy, hogy közben van élettársam?

Figyelt kérdés
Nagyon vívódok magamban. Felvette velem a kapcsolatot messengeren az a férfi, akivel több, mint 10 éve összejöttem egy éjszakára. Akkor szerelmes voltam belé, de ő nem akart komolyabb kapcsolatot. Most azt szeretne. De én nem fogom elhagyni a páromat. Viszont szívesen lefeküdnék megint ezzel a pasival, csak még soha nem csaltam meg a páromat. Meg tudnám szervezni, h soha nem jönne rá. Nem tudom mit tegyek.??
2019. febr. 21. 23:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Ér neked annyit egy kósza numera? Szégyelld magad te olcsó ribizli.
2019. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Ne.
2019. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Miért vagyok ribizli? 10 éve együtt vagyunk, még sohase csaltam meg.
2019. febr. 21. 23:49
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
Jó magadnak hazudni? Ha már mással akarsz kefélni, akkor már nem szereted a párod. Ha meg nem szereted a párod, akkor meg min agyalsz? Válassz drága! A kettőnek együtt te is érzed nincs értelme. Vagy kapcsolat, vagy mással dugás. Ez ennyire egyszerű.
2019. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy ribizli, máskülönben nem kérdeznél, gondolkoznál ezen. Ezért írtam, h válassz. Melyik férfi kell? Melyik ér meg téged? Melyik érdemel meg téged? Ezt csak te tudod, érzed, ebben csak te dönthetsz.
2019. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Az élettársam a legfontosabb. De legyünk őszinték, 10 év alatt már elmúlik a szerelem, az ember elkezd fantáziálgatni másról is. Aki azt mondja, hogy nem, az hazudik. Valószínűleg nem fogom megtenni ezt a lépést, de azért még filózgatok rajta. Ki tudja, pasim nem csalt-e már meg ennyi idő alatt, én meg itt visszatartom magam..
2019. febr. 22. 00:10
 7/38 anonim ***** válasza:
79%

Mit számít, h megcsalt-e, vagy nem. A hűség személyes döntés. A hűség az, amikor hű vagy magadhoz, a lelkedhez. Neked ez belefér, tedd meg. Ha nem, ne tedd meg.

A másik ami még felötlött belőlem, olyan nincs, h ne éreznéd a másik hűségét. Az már rég rossz, ha nem vagy biztos benne. De mondom, a te döntésednek, hűségednek ehhez semmi köze.

2019. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
56%
Pfú de jó kapcsolat lehet köztetek.Tedd meg!Aztán nézz bele a tükörbe és köpj egy jó nagyot!Mert annyit érsz!Olcsó ribizli!
2019. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

megcsalo felkent mondom, hogy ne tedd!!

nemcsak azert mert a megcsalt felet gusztustalanul atba$zod, hanem foleg azert mert igy sajat magad kopod szembe

iszonyat erzes, mikor a sajat becsuleted jatszod el

elhiszem h izgalmas a masik pasi es tutti egy oltari nagyot sexelnetek de nem eri meg a lelki traumat

raadasul ott a riziko, ha a masik tobbet akar te megjobban belebonyolodsz, lebuktok (vagy kiderul, mert elmondod mert nem birsz igy tovabb elni), a fajdalom hogy a pasidat megcsaltad tudatosul benned es a szived megszakad... amennyiben egy joerzesu ember vagy... az irasodbol az tukroz hogy igen


az a nehany perc/ora kej, amit a masik ferfi karjaiban elnel at nem eri meg


a vagyakozas idovel elmulik, de csak ugy, ha megszakitod vele a kapcsolatot

2019. febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%

Milyen érzés "csak egy lyuk" - nak lenni? A tíz évvel korábbi férfinak csak egyszer kellettél, miután kipipált téged is, lelépett, ugyanis NEM KELLETTÉL NE KI. Most se kellesz neki, csak tudja, hogy egy csettibtésbe kerülsz, semmi bók, se randi, kvázi ingyen numera. Aki a párja mellett azon "vívódik" hogy megcsalja e, annak úgy kell, ha koszos rongynak nézik. Hiába próbálod menteni a helyzetet, "de hát tíz év az tíz év" meg ilyesmit írtál, ki tudja a párod megcsalt e már...pfff ki gondol erre? "Hmm lehet megcsalt a párom, jó, akkor én is megcsalom és kvittek leszünk"

És ha nem csalt meg soha?!!! Nyom.orék rib.anc vagy!

2019. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!