Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá még egy talira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá még egy talira?

Figyelt kérdés
Valakivel alkalmi partnerek vagyunk és ő külföldön dolgozik. Csak hétvégén jön haza és azt mondta csak augusztusban fog ráérni mikor szabin lesz. De nekem nagyon hiányzik és nagyon szeretnék vele mégegyszer a hétvégén pár rövid órát eltölteni mielőtt hosszabb időre nem találkozunk. Hogyan mondjam ezt neki el? Nagyon elfoglalt amúgy és nem akarok neki gondot okozni de iszonyatosan szeretnék vele találkozni.
2021. jún. 7. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont így mondd el, ahogy itt leírtad 🤷‍♂️
2021. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

en ezt sosem ertettem, hogy akivel vagy olyan joban, h megdugasd magad, azzal nem vagy olyan joban, h el merd neki mondani, h hianyzik es talalkozzatok elobb?


de ha hetvegenkent itthon van es igy is kb 2 honap mulva er csak ra, nekem az elegge lerazosnak tunik. ha egy ejszakara/estere sem er ra augusztusig, akkor nem biztos, hogy o annyira motivalt a talalkozasra.

2021. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így: “Béla szeretnék a hétvégén pár órát eltölteni veled, ráérsz?!”

Vagy esetleg, ha van lehetőséged, akkor menj ki 1-2 napra külföldre hozzá, ha ő itthon nem érne rá.

2021. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szar dolog a matrozok baratnojenek az elete. Vard meg, amig ujra a kikotodbe megy.
2021. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj te hozzá?
2021. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!